Startlista Dödens Zon Damer 2019

2019-10-28 – Listan är sorterad på efternamn.

Starttid Startnr Förnamn Efternamn Klubb/Företag
12:40 3134 Åsa Abrahamsson Saxemara
13:10 3289 Nicole af Wetterstedt Team af W
13:10 3270 Lisa Agevall Team Agevall
12:40 3142 Cajsa Ahle  
13:00 3207 Maria Ahlner Lonesome Runners
12:30 3079 Josefine Ahlstrom  
12:40 3138 Frida Åkerberg  
13:10 3300 Maygreth Åkesson  
13:30 3358 Annika Alexandersson Sport&Health Promotion
13:20 3324 Julia Alsved  
13:20 3323 Malin Alsved  
12:50 3178 Charlotta Ambjörnsson Larson IFC Skurup
12:40 3106 Henriette Andersen FREDERICIA LØBEKLUB
12:40 3322 Anna Andersson  
13:30 3351 Annelie Andersson Andersson
12:50 3194 Carola Andersson  
12:40 3143 Catharina Andersson  
12:30 3074 Elin Andersson Kustjoggarna Trelleborg
13:00 3222 Elna Andersson  
13:00 3239 Jennie Andersson Actic Eslöv
12:30 3052 Karin Andersson Tallåsen
12:50 3152 Linda Andersson  
13:30 3352 Madelene Andersson Andersson
12:50 3200 Marika Andersson Friskis Norrköping
13:20 3315 Pernilla Andersson Höganäs gymnastikförening
12:50 3186 Linda Ankarberg  
13:20 3319 Ida Arvidsson  
12:50 3171 Nevena Asenova  
13:00 3226 Karoline Bäckström  
13:10 3297 Silvia Gabriella Beltran-Herrera  
12:20 3042 Anna Bengtsson  
13:20 3318 Anna Bengtsson Coachanna
13:30 3364 Caroline Bengtsson Stockholm Multisport
13:00 3223 elisabetta bengtsson slimos löpargrupp
13:30 3362 Jill Bengtsson Is Göta
12:20 3008 Johanna Bengtsson Team Kroppslabbet
12:50 3169 Madeleine Bengtsson  
13:10 3288 Cecilia Berg  
13:20 3308 Nina Berg Team Lyckopus
13:20 3337 Ugne Bergendal  
12:20 3019 Giesela Bergh Lonesome runners
13:00 3224 Anette Berglund Peab IF
12:50 3177 Katrin Berglund  
13:30 3356 Sofhia Bernhardsson Ätra outdoor
13:10 3294 Maria Bernro Rebel Runners Ängelholm
12:50 3181 Erika Björk  
12:30 3090 Helena Björk  
13:20 3306 Christina Björkqvist run 4 fun
12:40 3128 Malin Blake Kalmar RC
13:10 3281 Ester Blandford  
12:50 3176 Emma Blomsterberg  
13:00 3230 Agnieszka Bober  
12:20 3027 Kristin Bogsjö Runners Club
12:20 3040 Theresia Bohman Käck  
13:10 3261 linn bolme  
13:20 3335 Sara Bonde  
13:10 3268 Malin Borg Borgs LK
13:10 3269 Veronica Borg  
13:10 3296 Anne Louise Born Sylvest  
13:10 3287 Caroline Bossner  
13:00 3234 Annelie Brandett Sockertoppen IF
12:40 3103 Vibeke Brandvåld  
13:10 3279 Jenni Bredenberg  
13:10 3255 Anette Brindwall  
13:10 3259 Pia Brink  
13:00 3244 Marie Brodén Team Nordic Trail
12:30 3084 karin bryngelfrid  
12:50 3193 Linn Burman  
12:30 3069 Johanna Carlander TEAM REVOLT
13:30 3374 Linda Carlsson Team Nordic trail
13:30 3376 Åsa Cederström  
12:50 3183 Johanna Christiansson  
13:00 3210 Tanja Dahlqvist  
13:00 3250 Ellinor Dahlvid  
12:30 3099 Tina Davidsson  
13:20 3328 Katarzyna De Paula  
13:20 3345 Ann-Sofie Dervik  
12:50 3160 Sophie Dock Wirsén Oatly
13:20 3350 Sofie Dovren DSIF
13:20 3313 Anna Ebenhardt Coachanna
12:30 3055 Linda Ednarsson  
13:00 3238 Camilla Edvinsson Runners Club
12:30 3054 Annamia Eek  
12:20 3377 Tove Efsing Mölle Fiskrökeri
12:20 3018 Karin Egnell  
12:50 3192 Maria Eidem  
12:30 3082 Jenny Ejlertsson Team RKLM
12:30 3095 Nina Ejlertsson  
13:00 3236 Lina Ekberg  
13:00 3215 Alexandra Elmer  
12:50 3164 Åsa Elmvik  
13:00 3216 Sara Elvermåhr  
13:20 3343 Annika Emander Stigmännen Karlshamn
13:00 3228 Caroline Emilsson  
13:10 3254 Teresa Enander  
13:00 3233 Caroline Engberg  
12:50 3165 Sara Engman  
12:50 3170 Ann Eriksson Östanbjörka runners
12:50 3190 Victoria Eriksson ViRiCh
12:40 3136 Nike Erlandsson  
12:20 3045 Veronica Erlandsson GRIPEN OCR
13:10 3278 Christina Eskilstorp Lonesome runners / hindås multisport
12:40 3114 Jenny Fagerberg TNT trollhätran
12:40 3101 Maria Fagerberg  
12:50 3378 Anna Fagerlind  
12:20 3005 AnnaLena Falknell FK Athlet
13:20 3317 Malin Fallgren Coachanna
12:20 3047 Mirja Färnstrand  
13:10 3277 Hannah Federley Holmkvist  
13:30 3367 Charlotte Finnemann Formel76
13:00 3249 Rebecca Flintvall  
12:20 3034 Karin Flyrin  
12:40 3104 Emma Forsbacka Söderåsens FK
12:30 3067 Linnéa Forsén Talentor Trail Team
12:50 3184 Petra Forsman  
13:00 3213 Elisabeth Forssén Team Nordic Trail
13:00 3245 Jenny Frank  
12:20 3049 Helen Frithiof-Karlberg Cirkus FK
13:30 3372 Ing-Marie Fyhr  
13:20 3334 Therese Gallenmuller  
12:50 3196 Sofia Gambreus The Gambreus
13:00 3243 Kristina Gardestål  
13:30 3371 Ida Gauperaa  
13:10 3271 Kerstin Gebert Electrolux Idrottsförening
12:20 3020 Sofia Granath Lonesome runners
13:00 3229 Paula Graniffo  
13:10 3293 Pernilla Gren  
12:40 3108 Birthe Grooss FREDERICIA LØBEKLUB
12:30 3081 Annci Gustavsson  
13:10 3280 Hanna Hagenbjörk Team Nordic trail
12:30 3076 Maja Hagenbjörk  
12:50 3174 Sara Hagström  
13:00 3209 Eva Hallengård  
13:20 3348 Caroline Hammargren  
12:50 3167 Lisa Hammarling  
12:20 3036 Lena Hammarsten Lonesome Runners
13:10 3276 Anna Hammer AH PT AB
13:10 3275 Tora Hammer  
13:00 3220 Jessica Hansson  
12:50 3187 Kajsa Hansson  
13:30 3375 Katarina Hansson Björnstorps if
13:10 3298 Tove Harnett  
12:30 3096 Sara Harrysson Vegan Runners IK
13:10 3258 Nathalie Hasselberg  
12:30 3051 Emma Hast Mikkeller running club Vellinge
13:10 3251 Sara Hell  
13:00 3241 Linda Hellborg  
13:00 3214 Sofie Hellsing Team Nordic Trail
13:20 3325 Karin Hemmings  
13:00 3227 Aurélie Herlevsson Les coureurs
12:50 3179 Camilla Hessel  
12:20 3017 Johanna Hesslind  
12:20 3015 Linda Hjertquist Salomon Running friends
13:00 3205 Eva Hjort Wirtén Björnstorps IF
12:40 3115 Louise Högberg  
12:40 3117 Marie Höglund  
13:00 3219 Marthe Holand The North Face
12:50 3156 Annemarie Holm  
12:20 3007 Sara Holm  
13:20 3311 Eva Holmberg  
12:30 3077 Cecilia Holmgren  
12:40 3141 Jenny Hunt Tonbridge Hickoryraiders
13:20 3320 Gunilla Hurtig  
13:00 3206 Dorthe Hylleberg  
12:30 3057 Kitt Iversen Hiway Event
13:00 3237 Karin Jacobson Man ångrar aldrig en träning IF
12:50 3168 Mia Jansson  
12:40 3109 Dorthe Jensen FREDERICIA LØBEKLUB
12:40 3105 Gitte Jensen FREDERICIA LØBEKLUB
12:20 3003 Tilde Jensen  
13:10 3282 Karin Jogeland IK Ymer
13:30 3353 Marika Johansson  
12:20 3022 Monica Johansson Lonesome Runners
13:10 3262 Anna Jonebring FK Herkules
13:20 3303 Caroline Jonsson  
12:50 3197 Annica Jönsson Tilltopps.com
13:10 3291 Louise Jørgensen  
13:20 3301 Frida Jung  
12:20 3014 Annika Karlsson FK Snapphanarna
12:50 3191 Jenny Karlsson  
12:20 3038 Lina Karlsson  
13:00 3204 Minna Karlsson  
13:20 3340 Nina Karlsson  
13:00 3218 Ylva Karlsson Släkten
12:40 3135 Lena Kinberg Team nordic trail
12:20 3030 Philippa Kristoffersson  
13:10 3253 Majken Krogholt  
12:40 3125 Helena Kron Benteke  
12:30 3059 Brit kuhlmann Team Ushuaia
12:30 3060 søs kuhlmann Team Ushuaia
12:40 3130 Tove Kullendorff  
12:40 3129 Astrid Kvist TEDDYBEARS
12:40 3124 Anna L Johansson  
13:30 3360 Päivi Laaksonen  
12:40 3102 Angelica Larsson Team Nordic Trail Malmö
12:30 3073 Åsa Larsson  
12:20 3010 Agnes Leffler  
13:20 3330 Charlotte Lehnert Krampfkartoffeln
12:50 3175 Monia Lennartsson  
12:20 3009 Marie Lennerhagen  
12:40 3145 Anna Levein FunRun
13:10 3286 Ingela Levinsson  
13:00 3240 Anna Licht  
12:40 3118 Nina Lilja  
12:40 3149 Malin Liljesson Svalhögens IF
13:10 3263 Sofie Liljewall  
13:20 3347 Anna Lindberg Performiq
12:20 3041 Annika Lindberg  
12:40 3119 Ebba Lindgren  
13:20 3336 Tina Lindström OK Skogsfalken
12:30 3071 Erika Löfqvist  
13:20 3305 Annette Lunde run 4 fun
12:50 3159 Maria Lundgren  
12:20 3050 Sandra Lundgren Söderåsens FK
12:20 3043 Gabriella Lundh Coach K Runnerse
13:00 3235 Jessika Lundh SEB IF
12:40 3147 Anna Lundin  
12:30 3066 Karin Lundmark Talentor Trail Team
12:50 3195 Angela Lundqvist  
12:50 3162 Camilla Lundström TNT Malmö
12:40 3127 Åsa Magnusson  
12:20 3044 Agnes Mako FK Finn
13:00 3212 Åsa Malmborg  
13:00 3211 Charlott Mangbo  
13:00 3208 Sofie Månsson  
12:50 3151 Anna Marciniak  
13:10 3295 Anna~Maria Mårtensson Team Morteamzon
12:30 3083 Jenny Mårtensson Falkenberg Allstars
12:30 3078 Jessica Mårtensson Snabbingen IK
13:10 3257 Marika Mårtensson Hönsinge Runners
12:20 3029 Bianca Mazilu  
13:10 3274 Caroline Mellberg SkillFlow
13:30 3357 Charlotte Michelsen Team Sprint Schnitzel
12:20 3026 Kajsa Midenius Lonesome Runners
12:50 3180 Iwona Migdal  
12:30 3072 Therese Modig  
12:30 3075 Roya Moezzifard Vikings Running
12:30 3098 Mari Mohede Bergh Söderåsens FK
12:40 3111 Maria Möller CK Runners
12:30 3058 Mona Möller Meihem
12:30 3088 Hue Nguyen Runners Club
12:20 3016 Kari Nielsen Meihem Workout
12:30 3080 Sara Nielsen  
12:30 3070 Maria Nilén Mattsson  
12:50 3166 Angelica Nilsson  
12:40 3139 Anna Nilsson Planagården IF
13:10 3266 Caroline Nilsson SEB IF
12:40 3122 Jenny Nilsson Runners Club
13:30 3370 Susanne Nilsson Team Ultrasweden LK
12:30 3085 Ulrica Nilsson  
12:20 3004 Karin Nolberger TwinPeaks Triathlonklubb
12:40 3146 Lotta Nord  
13:20 3314 Johanna Nordbeck  
12:30 3062 Annica Nordfeldt  
12:30 3064 Hanna Nyberg Bjäreflickorna
12:30 3092 Helene Nydén  
12:20 3039 Sara Nylin  
12:40 3132 Carolina Öbrink  
12:40 3126 Emelie Öhrn  
12:20 3035 Jonna Olin Ystads IF Friidrott
13:10 3283 Sandra Olofsson Team Bredaxel
12:40 3148 Lisa Olsson IF Rigor
13:20 3321 Lotta Olsson Fitforlife by Heladu
13:30 3354 Pia Olsson  
13:00 3247 Susanna Olsson  
12:20 3011 Freya Orban Salomon Running Elit
12:30 3061 Liv Örnerfors  
13:00 3246 Sara Orre  
13:00 3248 Lina Ottosson  
13:00 3379 Camilla Palmer  
12:20 3032 Linda Palmqvist  
13:20 3326 Linda Pamp  
12:40 3107 Gitte Paulsen FREDERICIA LØBEKLUB
12:40 3131 Amanda Pehrson Amanda Pehrson
13:00 3225 Catharina Persson  
12:50 3155 Elna Persson  
12:30 3094 Göran Persson  
13:30 3363 Johanna Persson  
12:50 3158 Kristina Persson  
13:10 3292 Lisa Persson  
13:20 3346 Lotta Persson Vendelsö
13:00 3203 Maria Persson Lonesome Runners
12:30 3053 Sofia Persson  
12:50 3182 Susanne Persson  
13:30 3361 Sara Pettersson MåBra Rehab Motala
13:30 3368 Malin Pettersson Rosenqvist  
13:20 3329 Hanna Peyron  
12:20 3048 Desiree Phexell Sweden Runners
13:00 3232 Caroline Pråme CK Fix
13:30 3373 Stine Raaholt Thejourneytowards / T&P
12:40 1351 Erika Ralfsson  
13:20 3309 Laura Rasmussen Center for Permafrost, Copenhagen University
12:50 3163 Marie-Louise Rasmusson Hässleholm freeflow
13:20 3307 Karoline Reneskog Ingemarsson Team Lyckopus
12:20 3006 Malin Rentner Björnstorp IF
12:30 3097 Christina Richter TRAB
13:20 3304 Åsa Rickardsson  
13:10 3252 Jannicke Rinderud  
13:20 3332 Marie Ringhage  
12:20 3046 Malin Römer  
13:20 3331 Britta Rönntoft Östhammars SK
13:00 3217 Linda Rösen Lonesome Runners
12:40 3110 Marianne Rosendahl FREDERICIA LØBEKLUB
13:10 3290 Jenny Fisker Ross-Hansen  
12:20 3021 Jenny Rundgren MacRae Trailteam B.I.B.I
12:40 3112 Victoria Rydengård  
12:50 4512 Katarina Ryhr Ryavägens löparklubb
13:10 3285 Dasha Sandelin Raw Cut Studio
12:20 3033 Anne Sofie Scheel  
12:20 3024 Karin Serving  
13:10 3272 Annie Silow Apiro Sport Sweden AB
12:40 3113 Cecilia Sjöberg  
13:10 3260 Linda Sjöberg Madesjö IF
13:20 3349 Therese Sjöblom SOK knallen
13:20 3341 Ulrika Sjögren  
12:40 3116 Cassandra Sjönvall  
13:20 3302 Ann-Charlotte Sjöstrand  
12:40 3121 Ida Sjöstrand  
12:50 3185 Mari Skåre Move mountains
12:50 3154 Jessika Skargren  
13:10 3299 Martina Söderberg  
12:20 3013 Jackie Söderlund Salomon Running
12:20 3093 Pernilla Sögaard Racemoments.se - Medaljhållare
12:40 3140 Kaisa Sörensen  
13:30 3365 Anna-Marie Sorvoja  
12:20 3012 Emma Spetz Björnstorps IF
13:30 3355 Malin Stål  
12:50 3188 Malin Strand  
12:50 3199 Åsa Sund SOK Knallen Borås
12:50 3161 Elin Sund  
13:10 3273 Nina Svanberg  
12:20 3002 Anna Svensson  
12:30 3063 Maria Svensson Bjäreflickorna
12:30 3086 Ulrika Svensson Runners club
12:50 3172 Git Sverrisson Runners Club
13:30 3366 Camilla Teilmann Formel76
12:30 3091 Anna Torell  
12:40 3133 Mikaela Törnqvist  
13:30 3359 Charlotte Tuvesson  
13:20 3339 Chatlotte Tuvesson  
13:00 3201 Therese Uusvoog  
12:20 3025 Charlotte van Hulzen  
12:40 3144 Kristina Vannerberg Gårdsfys i Sibbarp
13:10 3264 Kim Vien  
13:20 3327 Anna Vikström  
13:20 3344 Stina Vildir  
12:40 3123 Eva Voelkerling Team Tecting
13:00 3231 Sofia Wäborg  
12:30 3068 Rebecca Wahlgren Talentor Trail Team
12:20 3028 Karin Walder Lonesome Runner
12:20 3023 Pernilla Wallenius  
13:20 3333 Ida Wallentin  
13:20 3316 Rebecka Wallin Ochill Apurr
13:10 3267 Sara Wallin Klubb Sisu
13:00 3242 Jenny Wanegårdh  
12:30 3056 Sofia Wånge  
12:50 3173 Olga Weiss Malmö
12:30 3100 Jessica Werne  
12:20 3037 Ulrika Wernstahl 3CTriathlon
12:20 3031 Camilla Weslien  
13:10 3256 Maria Wester Heleneholms if
12:30 3065 Martina Wester  
12:40 3221 Anna Westerlund Peab IF
12:30 3089 Kerstin Wetterberg Sösdalatri
12:50 3189 Linda Wijk Runners club Helsingborg
13:10 3284 Kirsten Wikkelsö  
12:50 3153 Anna Willstrand Wranne  
12:40 3120 Maria Wimmerstedt ToughestTeamLandskrona
13:20 3338 Ingrid Yngvesson-Burman  
12:50 3198 Carina Zandelin CZHemdekor
13:20 3310 Helena Zebergs Team Zebra

Accept Site use cookies