Startlista Dubbeldöden Herrar 2019

2019-10-28 – Listan är sorterad på efternamn.

Starttid Startnr Förnamn Efternamn Klubb/Företag
12:00 1088 Mattias Abrahamsson Saxemara
12:10 1151 Erik Ahlrot Elmhults Sport Club
12:00 1075 Jonas Ahlsson  
12:10 1242 Razan Ahmad  
12:00 1014 Samir Akhmedov  
12:10 1164 Dennis Albrecht Räddningstjänsten Höör
12:00 1007 Magnus Allansson Fellingsbro
12:00 1089 Martin Alm Tycho Trail Runners
12:00 1063 Tommy Almström Uddevalla skidklubb
12:00 1282 Erik Alnervik  
12:10 1217 Niklas Alvaeus  
12:00 1142 John Andén  
12:10 1191 Axel Andersson  
12:00 1103 Carl-Johan Andersson  
12:10 801 Conny Andersson Runacademy
12:00 1008 David Andersson  
12:10 1192 Jonatan Andersson  
12:10 1232 Kristian Andersson Falkenbergs RR
12:00 1140 Martin Andersson Kustjoggarna /Trelleborg
12:00 1009 Niklas Andersson Aktiv Öresjö
12:10 1227 Per Andersson  
12:10 1225 Rikard Andersson Westeros Trail Running Society
12:10 1248 Mattias Andreasson 3city triathlon
12:00 1143 Frode Andresen SuperSmurf
12:10 1233 Per Annerstedt CK STORA KLINGAN
12:00 1051 Erik Arenhill Umara
12:00 1061 Tobias Backgård Neodev
12:00 1134 Adam Bahr Lonesome runners
12:10 1184 Jens Barslev Skolelærerne
12:10 1181 Carl-Heinz Barthel Warberg Running Club
12:00 1004 Thomas Beck TrailBusters
12:00 1097 Rasmus Beckman Autoruns
12:10 1203 Martin Beijer Jönköpings OK
12:10 1216 Gabriel Bengtsson Stigmännen Karlshamn
12:10 1162 Kristofer Bengtsson Kalmar RC Triathlon
12:00 1074 Martin Bengtsson  
12:10 1212 Martin Bengtsson multisport Åhus AB
12:00 1150 Mikael Berg  
12:00 1044 Johan Bergfors Perstorp AB IF
12:10 1256 Ragnar Bergvik  
12:00 1029 Jesper Bernson  
12:10 1266 Henrik Berthelsen Greve trim
12:10 1194 Ola Björnén Nynäshamn Långdistansklubb
12:00 1130 Janne Block SALA IK
12:10 1258 Peter Blomqvist  
12:10 1262 Adam Brandstrup Trail & Pandelygtesjov
12:10 1285 Jons Brännmyr Nature Running
12:00 1001 Johan Brodén Team Nordic Trail
12:00 1019 Jörgen Buder Lonesome Runners
12:10 1257 Carl-Fredrik Carlson Lerhamn Ultra-rapid
12:00 1071 Jesper Carlsson Team Nordic Trail
12:00 1054 Jens Carlström Kustjoggarna Trelleborg
12:10 1244 Martin Clemensson Team Nordic Trail
12:00 1002 Niclas Clemmensen AstraZeneca IF
12:10 1284 Daniel Cronblad Trollhättan
12:10 1158 Jesper Danielsson  
12:10 1286 Edin Dedic  
12:00 1199 Erik Diding Warberg Running Club
12:10 1167 Johan Dire  
12:00 1123 Anders Ebeling Spurs
12:10 1236 Torbjörn edgren  
12:10 1198 Roger Ekelöf  
12:10 1247 Marcus Ekenstierna  
12:10 1168 Mathias Eklund Ärna IF
12:10 1272 Tobias Ekman Ekman Ventures
12:00 1084 Patrik Ekspong  
12:10 1161 Henrik Eldholm Lonesome Runners
12:00 1131 Per Elm Fellingsbro AIK
12:00 1106 Per Elmhester Team Nordic Trail
12:00 1132 Max Emilsson  
12:00 1114 Kristoffer Eneman Södra If
12:10 1189 Daniel Eriksson  
12:10 1153 Jonas Eriksson IK Nocout.se
12:10 1215 Martin Eriksson Party Party
12:10 1270 Per Eriksson  
12:10 1166 Roland Eriksson  
12:00 1112 Torbjörn Eriksson Sala Stigtassare
12:10 1179 Ulf Eriksson Fellingsbro
12:00 1086 Olof Evers Team Nordic Trail
12:00 1003 Emil Falkek Falkenbergs RR
12:00 1136 Niklas Fälth  
12:00 1096 Andreas Feurst Öresundskraft AB
12:00 1052 Fredrik Fjordäng Örebro AIK
12:10 1288 Jo Forseth Indgaard Frol IL Orientering
12:00 1048 Olof Forslund Ingelstad IK
12:10 1267 Per Forsman Sok Knallen
12:10 1185 Kim Dahl Frandsen Skolelærerne
12:00 1045 Andreas Fransson  
12:10 1275 Michael Fredriksson Björnstorps if
12:10 1209 Klas Friborg Jönköpings OK
12:00 1087 Anders Frick  
12:10 1223 Jesper Frisk Bara Trajl
12:00 1034 Johan Frithiof-Karlberg Cirkus FK
12:10 1214 Niclas Gällentoft Sweden Runners
12:00 1139 Martin Ganslandt Kustjoggarna
12:10 1237 Gustav Giertz Peab Fritid
12:00 1022 Thomas Gottlind Vardagsstark
12:00 1129 Gunnar Gradmark Team Nordic Trail
12:10 1156 Gustav Grafström LPSIK
12:00 1065 Martin Gregersen Trail & Pandelygtesjov
12:10 1265 Bruno Gross Greve trim
12:00 1047 Stefan Gudmundsson  
12:10 1246 Simon Gustafson Aktivitus Sports Club
12:10 1274 Erik Gustafsson Team Nordic Trail
12:00 1021 Jimmy Gustavsson Team Nordic trail
12:00 1070 Jonas Håkansson Björnstorps IF
12:00 1005 Daniel Hallgren Tjust Bike & Running Club
12:10 1160 Tomas Hammer AH PT AB
12:00 1148 Erik Hammerkast Lightspeed Champion
12:00 1038 Andreas Hanner  
12:00 1053 David Hansson Umara
12:00 1138 Johannes Hansson  
12:10 1271 Jonas Hården  
12:00 1016 Andreas Härsjö Trailteam B.I.B.I
12:00 1068 Jes Haslund Bisgaard T&P
12:10 1211 Fredrik Hedlund THT
12:00 1072 Niklas Hidman Halmstad OK
12:00 1085 Robert Hjelm Hultsfreds LK
12:10 1243 Jacob Hjortenbrink Brandkårens IF Kristianstad
12:00 1144 Jimmy Holmberg Växjö AIS
12:00 1013 Lars Holmgård Kils OK
12:00 1023 Peter Holmström Stävie AC
12:10 1200 Tommy sommer Hulgaard Team HULGAARD / TIF
12:10 1152 Joakim Hultqvist  
12:10 1222 Tobias Idvall  
12:00 1055 Tommy Ivarsson Umara
12:00 1079 Staffan Jacobsson  
12:00 1078 Leif Jäderqvist  
12:10 1171 Thomas Jalkling Umara Sports Club
12:10 1252 Bengt Jansson Hogia Running Club
12:10 1201 ole konge jensen  
12:10 1245 Christian Johannesson  
12:10 1280 Rune Johansen  
12:00 1083 Gustav Johansson Brages IF
12:00 1107 Johan Johansson Mikkeller Running Club
12:00 1095 Martin Johansson  
12:00 1035 Petrus Johansson Elmhults Sport Club
12:00 1147 Samuel Johansson Växjö LK
12:00 1115 Styrbjörn Johansson  
12:10 1263 Jesper Jönsson  
12:10 1196 Kåre Jørgensen  
12:10 1182 Matous Kacaba  
12:00 1017 Markus Kalen  
12:00 1111 Tobias Källberg Sala Stigtassare
12:10 1254 Daniel Karlsson TCG
12:00 1108 Fredrik Karlsson  
12:00 1057 Håkan Karlsson  
12:10 1205 Joakim Karlsson  
12:10 1250 Mattias Karlsson  
12:00 1091 Tomas Karlsson Vretstorps IF
12:00 1011 Joakim Karlström  
12:10 1188 Håkan Kihlberg  
12:00 1120 Gustav Kjellgren  
12:00 1043 Filip Knuth  
12:10 1193 Svante Knutsson  
12:00 1118 Brian Kristensen  
12:00 1028 Jacob Kristoffersson  
12:00 3312 John Kumlin  
12:10 1206 Jens Landen  
12:00 1121 Mats Landgren Axis
12:00 1041 Brian Larsen Team Trailbeard
12:00 1036 Jonas Larsson  
12:10 1173 Stefan Lavestedt Fellingsbro
12:10 1155 Sebastian Lembke  
12:10 1255 Carl Leonardsson Massive Entertainment
12:10 1219 Thomas Lidén  
12:00 1116 Eric Lidwall  
12:00 1145 John Lind Kämpinge Trail Runners
12:00 1025 Benjamin Lindahl  
12:10 1163 Per-Arne Lindberg Eskilstuna Trailklubb
12:00 1058 Thomas Lindeborg OCR Stockholm IF
12:00 1069 Rickard Lindholm  
12:10 1183 Andreas Lindquist  
12:10 1230 Mikael Lindquist  
12:00 1124 Kristian Lönn Vargarna Trailrunners
12:00 1104 Mattias Lövbrand Hjelm  
12:00 1094 Johan Lövdal Team Nordic Trail Norrköping
12:10 1229 Filip Lundberg  
12:00 1060 Rickard Lundin Team Nordic Trail Sollentuna
12:10 1210 Stefan Lundström  
12:10 1269 Emil Lundvall Team Triathlon och Multisport
12:00 1290 Palle Madsen Salomon Team DK
12:10 1253 Andrew Maier Team Nordic Trail
12:10 1220 Andreas Mårtensson  
12:10 1180 Johnny Mårtensson Eskilstuna Trail Klubb
12:00 1080 Rickard Mattsson Haack  
12:00 1098 Mikael Matusiak Autoruns
12:00 1026 Richard Meurk SNAFU
12:00 1149 Arto Moilanen Lightspeed Champion
12:00 1090 Anders Molin  
12:00 1100 Andreas Molin Brandkårens IF Kristianstad
12:10 1289 Mikael Möller  
12:10 1281 Kim Mouritsen  
12:00 1146 Erik Müllers FK Herkules
12:00 1081 Antonio Navarro IF Malmö Löp
12:00 1059 Christoffer Nilsson Sösdalatri
12:00 1006 Henrik Nilsson Råå ultra
12:00 1101 Joakim Nilsson Brandkårens IF Kristianstad
12:00 1031 Jonas Nilsson Sweden Runners
12:00 1050 Peder Nilsson  
12:10 1235 mika nordstedt  
12:10 1190 Roger Norén Lonesome Runner
12:10 1238 Torkel Nyberg SPIF Triathlon
12:10 1177 Björn Nyman  
12:00 1046 Johan Nyman  
12:00 1077 Markus Ockborn  
12:00 1137 Johan Olausson Man ångrar aldrig en träning IF
12:10 1172 Martin Olesen Gadstrup IF
12:10 1276 Rasmus Olsims  
12:10 1187 Alexander Olsson  
12:00 1109 Niklas Olsson  
12:00 1127 Lars Olvén Uddevalla SK
12:00 1125 Håkan Örman Eskilstuna Trail
12:00 1010 Hanseric Orre Klubb Sisu
12:10 1174 Axel Örtstam Fellingsbro
12:10 1240 Janne Österman Malmö Gerillalöpare
12:00 1049 Sylvester Pagmert  
12:00 1093 Henrik Palmquist Outdoor Fitness
12:10 1278 Bjarke Pedersen  
12:00 1092 Andreas Persson Outdoor fitness
12:00 1099 Jens Persson Ystad  IF
12:00 1113 Niklas Persson Bara Trajl
12:10 1157 Otto Persson LPSIK
12:10 1234 Thomas Persson Actic Eslöv
12:00 1102 Fredrik Petersén Sankt Olof IF
12:10 1273 Adam Pettersson Ärna IF
12:00 1030 Christofer Pettersson Lonesome runners
12:10 1218 Fredrik Pettersson Vendelsö
12:00 1126 Stefan Pettersson Björnstorps IF
12:00 1056 Jonas Plate Petersson  
12:10 1202 Stefan Przygoda  
12:10 1277 Rene Rasmussen FREDERICIA LØBEKLUB
12:00 1032 Daniel Römer  
12:00 1119 Niklas Rönn Enda busken trail
12:10 1251 Kalle Rönnegård  
12:00 1082 Kim Rörvik Recreo Naprapati
12:10 1169 Anders Fisker Ross-Hansen  
12:10 1176 Fredrik Samuelsson MyTrail
12:00 1122 Erik Sandberg  
12:10 1228 Wilhelm Schånberg Kulmannen
12:00 1039 Jacob Schenström  
12:00 1073 Jonas Schimmele Andrarums IF
12:10 1154 Tomas Selvander Umara
12:10 1207 Marcus Sennevik IK Hakarpspojkarna
12:10 1268 Fredrik Sigurd SOK Knallen
12:10 1264 Anders Sjölander Vegan Runners IK
12:10 1241 Andreas Skille BW Offshore
12:00 1117 John Søfteland Triathlon väst
12:10 1221 Hossein Sohrabi  
12:10 1279 Stefan Solender Runacademy
12:10 1186 Sebastian Lau Sørensen Skolelærerne
12:10 1260 Stig Grøntved Starck SPARK Running
12:00 1024 Conny Stensson  
12:00 1012 Svante Stommendal Aktiv Öresjö
12:00 1135 Martin stridsberg Aläauum
12:10 1175 Andreas Sunesson  
12:00 1066 Ove Sunnervall Umara Sportsclub
12:00 1018 Jimmie Svahn  
12:10 1204 Fredrik Svensson Jönköping Ok
12:00 1020 Mats Svensson  
12:10 1283 Per Johan Svensson  
12:10 1165 Robert Svensson Benknäckargänget
12:00 1037 Henrik Swärdh  
12:10 1170 Jan Thobiassen  
12:00 1105 Ola Thörn  
12:10 1261 Kim Bjørn Thuesen SPARK Running
12:00 1042 Tim Tuvesson  
12:10 1208 Henrik Ulldahl Jönköpings ok
12:10 1287 Raul Vahisalu  
12:10 1159 Baptiste Vandecrux  
12:10 1195 Søren Vangkilde  
12:00 1033 Björn Vennergrund  
12:10 1197 Michel Virdeby Nynäshamns långdistansklubb
12:10 1213 Andreas Wadlund  
12:00 1064 Niclas Welander Umara Sports Club
12:00 1141 Patrik Werner Vargöns trailrun
12:10 1226 Fredrik Westerdahl NTT Security
12:10 1249 Joakim Wiberg Lonesome Runners
12:00 1076 Claes Widarsson  
12:10 1224 Daniel Wijk Tetra Pak IF
12:10 1239 Daniel Wilhelms  
12:00 1128 Johannes Winger-Lang  
12:10 1178 Fredrik Wrangel Brandkårens IF Kristianstad

Accept Site use cookies