Startlista Dubbeldöden Damer 2019

2019-10-28 – Listan är sorterad på efternamn.

Starttid Startnr Förnamn Efternamn Klubb/Företag
12:10 1376 Anna Alnervik  
12:10 1374 Anna Andersson  
12:00 1330 Caroline Andersson Trollhättans SOK
12:00 1328 Edit Andersson Lonesome runners
12:10 1363 Petra Andreasson 3city triathlon
12:10 1350 Ida Benari Nynäshamns långdistansklubb
12:10 1370 Jannica Boucht Wasa Trail Runners
12:00 1317 Rebecca Cederström Team Nordic Trail
12:00 1302 Coulette Coulemans  
12:00 1332 Agnes Cybulko OCR GRIPEN
12:10 1357 Anna-Lena Delgård  
12:10 1359 Ana Diez  
12:00 1326 Karin Edström TNT
12:10 1377 Petra Ekenstierna  
12:10 1346 Emelie Eklöf Räddningstjänsten Syd IF
12:00 1316 Johanna Englund  
12:10 1375 Johanna Engström  
12:10 1345 Helen Eriksson Majornas IK
12:10 1367 Lena Eriksson Lonesome Runners
12:00 1324 Therese Fjordäng Örebro AIK
12:10 1364 Christina Fjordskär IPSEN
12:00 1339 Kristina Fredlund SEB IF
12:10 1366 Irma Fridolfsson OK Gränsen
12:10 1369 Sidsel Garder SPARK Running
12:10 1368 Johanna Gelfgren  
12:10 1358 Elin Grahn Eskilstuna Trailklubb
12:10 1341 Paulina Hack  
12:00 1305 Ebba Hammer  
12:00 1308 Karin Henderson Sweden Runners
12:00 1325 Sara Henningsson  
12:10 1348 Moa Hjort Nynäshamn Långdistansklubb
12:00 1303 Sofia Holmgård Kils OK
12:10 1352 Laura sommer Hulgaard Team HULGAARD / TIF
12:10 1342 Jeanette Hultgren Team nordic trail
12:00 1340 Linda Ivarsson Lonesome Runners
12:00 1331 Ida Johansson  
12:10 1365 Anna Jonasson IPSEN
12:00 1319 Trille Jörgensen  
12:10 1371 Gunilla Kidmark Trailrunning sweden
12:10 1353 Linda Kjøller Strandløberne
12:10 1372 Susanne Korsvoll  
12:00 1321 Mimmi Kotka  
12:10 1355 Helejna Larsson Party Party
12:00 1318 Sanna Larsson Rydö ASK
12:00 1337 Ida Lidwall  
12:00 1338 Barbro Lien Rönn Enda busken trail
12:00 1311 Magdalena Lilja Stävie AC
12:00 1333 marie lindfors  
12:00 1334 Karin Mattsson Scania Rooad Runners
12:00 1336 Sofie Mauritzon  
12:00 1327 Karin Melin Svensson  
12:00 1312 Ellinor Meurk  
12:10 1344 Paulina Modlitba We Should Be Friends
12:00 1315 Erica Nilsson  
12:00 1323 Louise Olow  
12:00 1306 Sara Ottinge Lonesome Runners
12:10 1343 Kirsi Pihl  
12:10 1347 Nina Rolfsdotter Nynäshamns långdistansklubb
12:00 1310 Alexandra Ronge Lonesome Runners
12:10 1361 Cecilia Ros  
12:00 1335 Ellen Rye-Danjelsen  
12:00 1307 janna sand  
12:00 1329 Mary Seger Smedmark Namibia Dustdevils
12:00 1320 Mikaela Sigurd  
12:10 1373 Tessa Söderlund  
12:00 1314 Susanne Svedberg IK Trasten
12:10 1378 Gitte Sveigaard Holmsberg  
12:10 1362 Tina Täck Aktivitus
12:00 1313 Amilia Tångne  
12:00 1304 Linda Tersing TrailFocus
12:10 1356 Karolina Tjernberg IS Göta
12:00 1309 Suzanne Uhlen  
12:00 1322 Malin Vesik  
12:10 1349 Anna Virdeby Nynäshamns långdistansklubb
12:10 1360 Susanne Wilhelms  
12:10 1354 Solvig Zander  

Accept Site use cookies