STARTLISTA DÖDENS ZON HERRAR

KULLAMANNEN 3 NOVEMBER 2018

Startnummer

Förnamn

Efternamn

Klubb/Företag

Starttid

2740

Rein

AAdli

 

13:30

2227

Mattias

Abrahamsson

 

13:10

2252

Stefan

Adolfsson

Esövs FK

12:40

2438

Erik

af Wetterstedt

 

13:00

2274

Niklas

Agevall

 

12:40

3141

Mikael

Ågren

 

12:50

2029

André

Ahlbin

 

12:20

2277

ROGER

AHLGREN

LÖPARGLÄDJE HELSINGBORG

12:40

2507

Johan

Åhlin

 

13:10

2121

Henrik

Ahlstrom

 

12:30

2834

Alfred

Ahltin

C2 Safety

13:30

2833

Robert

Ahltin

C2 Safety

13:30

2511

Daniel

Åhman

 

13:10

2640

Stephan

Åkeborg

Bjäre Triathlon

13:20

2658

Anders

Åkerman

LifeCapture

13:20

2035

Patrik

Åkerman

Åkerman LIfestyle

12:20

2472

Tomas

Åkesson

 

13:00

2711

Fredrik

Åknert

Andress groupies

13:30

2289

Anders

Åkvist

Team Nordic Trail

12:40

2582

Dennis

Albrecht

Räddningstjänsten Höör

13:10

2113

Pontus

Alexandersson

Björnstorp IF

12:30

2214

Ronny

Alexandersson

 

12:40

2157

Stefan

Alexandersson

Sport&Health Promotion

12:30

2241

Magnus

Alfredsson Persson

 

12:40

2320

Daniel

Alkeberg

Färjestadens Motions IF

12:50

2777

Erik

Alling

Kapabla 4 barnsfäder

13:30

2079

Martin

Alm

Tycho

12:20

2810

Martin

Almroth

 

13:30

2560

Björn

Almström

 

13:10

2561

Mats

Almström

 

13:10

2403

Stefan

Alsved

 

13:00

2377

Jens

Altarac

 

12:50

2123

Martin

Amarelle

 

12:30

2796

John

Andén

 

12:20

2173

Jörgen

Andersen

 

12:30

2102

Jörn

Andersen

 

12:30

2427

Kurt Roger

Andersen

FK Snapphanarna

13:00

2367

Kenneth

Anderson

 

12:50

2413

Björn

Andersson

IS Göta

13:00

2109

Carl-Johan

Andersson

 

12:30

2083

Håkan

Andersson

Falkenbergs RR

12:20

2356

Henrik

Andersson

Lonesome Runners

12:50

2701

Henrik

Andersson

 

13:30

2682

Jimmy

Andersson

Österlia XCR

13:20

2272

Joakim

Andersson

 

12:40

2765

Joakim

Andersson

Vinospring

13:30

2366

Johan

Andersson

 

12:50

2312

Karl-Fredrik

Andersson

 

12:50

2021

Kristian

Andersson

 

12:20

2081

Lars

Andersson

Running@Skrylle

12:20

2654

Markus

Andersson

 

13:20

2119

Martin

Andersson

 

12:30

2753

Niclas

Andersson

Hisingen FTV

13:30

2592

Niklas

Andersson

Talentor Trail Team

13:10

2049

Olle

Andersson

Utvälinge SK

12:20

2307

Olle

Andersson

 

12:50

2771

Oscar

Andersson

Utvälinge SK

13:30

2606

Peter

Andersson

 

13:20

2271

Robert

Andersson

 

12:40

2477

Robert

Andersson

 

13:00

2639

Robert

Andersson

 

13:20

2702

Ted

Andersson

 

13:30

2047

Tobias

Andersson

 

12:20

2535

Ulf

Andersson

Team Nordic Trail

13:10

2694

Frode

Andresen

 

13:20

2147

Björn

Anefur

Friends in need

12:30

2145

Stefan

Anefur

Friends in need

12:30

2279

Alexander

Ankarberg

 

12:40

2017

Otto

Ankarcrona

 

12:20

2812

David

Anklew

Telia Idrott och Fritid

13:30

2600

Oskar

Anselmsson

 

13:10

2493

Fredrik

Appelgren

IF Lödde

13:00

2299

Joakim

Appeltofft

Pareto Securities AB

12:40

2758

Alexander

Arebo Dammert

 

13:30

2649

Stefan

Arff

Alingsås Running club

13:20

2543

Daniel

Arvidsson

 

13:10

2782

Claes

Åsbrink

 

13:30

2783

Johannes

Åsbrink

 

13:30

2539

David

Askmyr

Kobjer

13:10

2196

Marcus

Åslund

 

12:30

2808

Stefan

Asplund

Wrecklessmotherrunners from hell

13:30

2715

Jonas

Assarsson

IK Sisu

13:30

2547

Magnus

Åström

 

13:10

2542

Patrik

Åström

Halmstad OK

13:10

2417

Joakim

Attermalm

GRIPEN OCR

13:00

2744

Martin

Axelsson

Tvååker/Läjet runners

13:30

2401

Per

Axelsson

 

13:00

2402

Davide

Azzalin

 

13:00

2381

Andreas

Bach

Barndiabetesfonden Skåne

12:50

2533

Daniel

Backström

 

13:10

2296

Rikard

Bäckström

 

12:40

2835

Cladiu

Badea

Transylvania trail camps

12:20

2015

Stefan

Baltzarsson

Bjäre Runners/IS Göta

12:20

2527

Jesper

Banck

Strandängshälsan

13:10

2515

Johan

Barreus

 

13:10

2449

Johannes

Barte

awsome possum

13:00

2697

Bengt

Becker

 

13:20

2776

Niklas

Beckman

 

13:30

2224

Rasmus

Beckman

Autoruns

12:40

2364

Arild

Bendiksen

 

12:50

2233

Philip

Bendiksen

 

12:40

2259

Åke

Bengtsson

FK Snapphanarna

12:40

2665

Conny

Bengtsson

 

13:20

2100

Hans

Bengtsson

Takene IF

12:20

2602

Jerry

Bengtsson

Klätterservice

13:20

2620

Kristofer

Bengtsson

Kalmar RC

13:10

2516

Per

Bengtsson

IKEA

13:10

2313

Christian

Berg

 

12:50

2291

Jonas

Berg

 

12:40

2437

Jonas

Berg

 

13:00

2329

Magnus

Berg

 

12:50

2431

Kristoffer

Bergendahl

BK Badjävlar

13:00

2551

Mats

Bergenhorn

Runacademy IF

13:10

2800

Richard

Bergflo

 

13:30

2669

Martin

Bergman

 

13:20

2107

Mikael

Bergman

Byggteknik Katrineholm

12:30

2667

Jonas

Bergqvist

 

13:20

2168

Magnus

Bergström

Westeros Trail Running Society

12:30

2181

Anders

Berlin

 

12:30

2382

Dennis

Berner

 

12:50

2069

Claes

Bernson

Solvikingarna

12:20

2324

Jesper

Bernsson

 

12:50

2236

Anders

Beronius

 

12:40

2502

Gerard

Berthoud

Tetra Laval

13:10

2722

Alok

Bhardwaj

Runners Club Helsingborg

13:30

2321

Nils

Birgerud

 

12:50

2631

Simon

Bishop

 

13:20

2135

Benny

Bjerler

 

12:30

2023

Patrik

Bjöörn

Lonesome Runners

12:20

2820

gustav

Björk

 

13:30

2627

Johan

Björk

 

13:20

2432

Mikael

Björk

Gripen Crossfit

13:00

2663

Erik

Björkgren

 

13:20

2044

Erik

Björklund

Umara

12:20

2608

Mattias

Björklund

 

13:20

2175

Matts

Björklund

 

12:30

2415

Simon

Björkman

 

13:00

2436

Karl-Fredrik

Blake

Kalmar RC Triathlon

13:00

2532

Christian

Blandford

Engelholms Fysioterapi

13:10

2708

Carl

Blixt

 

13:30

2036

Johan

Blomberg

 

12:20

2365

Frans

Blomma

Höganäs

12:50

2801

Björn

Boberg

 

13:30

2408

Martin

Boldt-Christmas

CFG Arild Plc

13:00

2155

Linus

Boman Lindberg

 

12:30

2046

Ebbe

Borg

 

12:20

2188

Joel

Borg

 

12:30

2263

Jonathan

Borggren

SkillFlow

12:40

2288

Thomas

Börjesson

 

12:40

2459

Mats

Bornmyr

Gripen Crossfit

13:00

2077

Rickard

Borr

Team Borr

12:20

1225

Jörn

Borup

Team Tailwind/Salomon

12:40

2446

Joakim

Bossner

 

13:00

2332

Johan

Boström

 

12:50

2690

Johan

Boström

 

13:20

2004

Jonas

Boström

 

12:20

2830

Jens

Boye

 

13:30

2494

Andreas

Brandt

 

13:00

2559

Marcus

Bratt

 

13:10

2650

Tobias

Bredhammar

Eksjö garnisons IF

13:20

2828

Magnus

Bremefors

 

13:30

2231

Håkan

Bring

LPSIK

12:40

2071

Peter

Bringle

Gustavsberg

12:20

2651

Fredrik

Brink

 

13:20

2638

Mathias

Brischetto

Planagården IF

13:20

2198

Carl

Broberg

 

12:30

2692

Samuel

Broman

 

13:20

2360

Hasse

Broomé

HLK-92

12:50

2483

Philip

Broomé

 

13:00

2308

Magnus

Brulin

 

12:50

2506

Hampus

Brünteson

 

13:10

2266

Stefan

Burman

 

12:40

2567

David

Bursell

 

13:10

2163

Mikael

Byström

Resursmakarna i Skåne AB

12:30

2108

Fredrik

Calais

 

12:30

2333

Niklas

Carlson

IF HULTA

12:50

2026

Jimmy

Carlsson

 

12:20

2581

Johan

Carlsson

 

13:10

2736

Rasmus

Carlsson

 

13:00

2310

Ulf

Carlsson

 

12:50

2770

Ulf

Carlsson

 

13:30

1226

Ola

Cedergren

 

12:40

2337

Fredrik

Cederqvist

KSK Triathlon

12:50

2503

Stephane

Chevalley

Tetra Laval

13:10

2751

Stig

Christensen

SAS

13:30

2267

MIkael

Christenson

Lonesome Runners

12:40

2251

Michael

Cimbritz

 

12:40

2160

Stefan

Cronholm

Lonesome runners

12:30

2517

Robert

Cululejevic

 

13:10

2305

Klas

Dahlberg

 

12:50

2167

Hans

Dahlgren

 

12:30

2086

Johan

Dahlgren

Ribban Frisk och Kry LK

12:20

2705

Jonas

Dahlström

Runnersclub

13:30

2148

Peter

Dahlström

Friends in need

12:30

2797

Thomas

Damkjaer

SAXO BANK DENMARK

13:30

2330

Andreas

Dankel

Malmö Trailcompany

12:50

2480

Marcus

Daving

 

13:00

2679

Cyril

de Avellar

 

13:20

2447

Jesper

Delgård

 

13:00

2200

Tobias

Denckert

 

12:30

2509

Alexander

Doyle

 

13:10

2644

Johan

Drakhammar

 

13:20

2414

Niklas

Drott

Hultsfred LK

13:00

2805

Peter

Dufwa

 

13:30

2652

Fredrik

Dupont

 

12:20

2826

Kristoffer

Durk

 

13:30

2022

Andreas

Ebbesson

Team BEAR

12:20

2019

Peter

Ebbesson

Team BEAR

12:20

2759

Marcus

Ebelvod

 

13:30

2423

Tobbe

edgren

 

13:00

2380

Dennis

Edh

 

12:50

2326

Christer

edvardsson

Ekerö Runners

12:50

2823

Max

Ehle

 

13:30

2063

Ola

Eidem

 

12:20

2245

Daniel

Ejlertsson

 

12:40

2813

Joachim

Ejlertsson

 

13:30

2811

Kristian

EK

Terrible Tuesdays Triathlon

12:30

2357

Per

Ekelund

Per United

12:50

2755

Albin

Ekman

 

13:30

2589

Anders

Ekstrand

Vehco AB

13:10

2577

Daniel

Ekström

Is Göta / GRIPEN OCR

13:10

2230

Jim

Ekvall

 

12:40

2564

Sami

El Habti

 

13:10

2137

Henrik

Eldholm

Lonesome Runners

12:30

2319

David

Elmqvist

 

12:50

2316

Michael

Embrand

Tetra Pak IF

12:50

2793

Max

Emilsson

 

13:30

2635

Erik

Eneroth

Planagården IF

13:20

2488

Johan

Engblom

 

13:00

2611

Göran

Engström

 

13:20

2706

Karl

Engström

Strandbaden Alligators

13:30

2139

Niklas

Ergardt

 

12:30

2112

Elliot

Erhagen

 

12:30

2580

Atli

Ericson

 

13:10

2464

Martin

Ericsson

Meihem Workout

13:00

2597

Christian

Eriksen

 

13:10

2467

Anders

Eriksson

 

13:00

2743

Johan

Eriksson

Tvååker/Läjet runners

13:30

2495

Lukas

Eriksson

Friens in Need

12:30

2072

Magnus

Eriksson

IS Göta friidrott & triathlon

12:20

2255

Mats

Eriksson

 

12:40

2166

Stefan

Eriksson

Karlshamn OCR

12:30

2603

Ulf

Eriksson

Fellingsbro

13:20

4251

Kent

Eriksson Pripp

LK Nyköpings Runners

13:00

2185

Mattias

Esbjörnsson

 

12:30

2465

Mikael

Evaldsson

 

13:00

2778

Olle

Evenäs

Kapabla 4 barnsfäder

13:30

2498

Joakim

Fack

 

13:00

2496

Jonas

Fack

Purac AB

13:00

2499

Malcolm

Fack

 

13:00

2586

Johan

Fagerlind

 

13:10

2040

Henrik

Fagerström

 

12:20

2219

Jakob

Fahlstedt

 

12:40

2726

Fredrik

Fernberg

 

13:30

2178

Andreas

Feurst

Öresundskraft IF

12:30

2130

Fredrik

Fjordäng

Örebro AIK

12:30

2809

Erik

Flybäck

 

13:30

2615

Erik

Forsberg

 

13:20

2710

Martin

Forsberg

 

13:30

2394

Olof

Forslund

Ingelstad IK

12:50

2489

Michael

Franck

 

13:00

2696

Cristian

Franzén

Tacton OK

13:20

2601

Linus

Fredriksson

 

13:20

2295

Mikael

Frentzell

Heleneholms If Tri Team

12:40

2150

Johan

Frithiof Karlberg

 

12:30

2579

Johannes

Fust

 

13:10

2158

Johan

Gallenmüller

 

12:30

2513

Marcus

Gambréus

The Gambreus

13:10

2311

Fredrik

Garpenfeldt

Tillvaron

12:50

2203

Gustav

Gibrand

Steglinge

12:40

2209

Gustav

Giertz

Frosta Multisport

12:40

2170

Jesper

Gill Hansson

 

12:30

2714

Dennis

Giss

IK SISU Nässjö

13:30

2229

Mathias

Gjerling

 

12:40

2591

Fredrik

Glimhede

 

13:10

2469

Cedomir

Glisovic

 

13:00

2634

Martin

Göransson

Fors å hav

13:20

2087

Andreas

Göthager

Primalcoaching

12:20

2699

Gustav

Grafström

 

13:20

2297

Lars

Granberg

 

12:40

2798

Thomas Julian

Gravers

SAXO BANK DENMARK

13:30

2370

Andreas

Gren

 

12:50

2057

Christofer

Grifo

Team Kullaberg

12:20

2101

Tobias

Grönberg

 

12:30

2028

Oscar

Grönborg

 

12:20

2409

Carl-Fredrik

Gronhagen

CFG Arild Plc

13:00

2629

Stefan

Gudmundsson

 

13:20

2670

Philip

Gullberg

 

13:20

2258

Joel

Gunnarsson

NIBE Fritid

12:40

2256

Simon

Gunnarsson

MMB i Båstad

12:40

2254

Andreas

Gustafsson

Toughest Team Landskrona

12:40

2270

Jan

Gustafsson

 

12:40

2760

Jon

Gustafsson

 

13:30

2354

Pär

Gustafsson

 

12:50

2566

Per

Gustafsson

 

13:10

2552

Benny

Gustavsson

Team Military Fitness

13:10

2636

Kenneth

Gustavsson

Planagården IF

13:20

2550

Weine

Gustavsson

 

13:10

2530

Karl

Gydell

 

13:10

2240

Olof

Gyllander

IFK Helsingborg

12:40

2578

mats

gylldorff

 

13:10

2618

Jonas

Hafström

 

13:20

2728

Fredrik

Hagenius

 

13:30

2799

Jens

Häger

 

13:30

2002

Daniel

Håkansson

 

12:30

2118

David

Håkansson

Rimbo SOK

12:30

2676

Jonas

Håkansson

 

13:20

2546

Per

Håkansson

 

13:10

2082

Fredrik

Hammarsten

 

12:20

2070

Philip

Hammarsten

 

12:20

808

Roger

Hansen

ToughestTeamLandskrona

12:40

2375

Anders

Hansson

 

12:50

2642

Anders

Hansson

 

13:20

2085

Ingmar

Hansson

 

12:20

2153

Johannes

Hansson

Ck fix

12:30

2011

Jonas

Hansson

tilltopps.com

12:30

2284

Karl

Hansson

 

12:20

2471

Markus

Hansson

 

13:00

2215

Ola

Hansson

 

12:40

2092

Oskar

Hansson

 

12:20

2120

Rickard

Hansson

GRIPEN OCR

12:30

2285

Lillis

Härd

ActiveSki

12:40

2554

Andreas

Hartvig

 

13:10

2244

Tobias

Hasselqvist

 

12:40

2138

Andreas

Haugen Pihl

 

12:30

2133

Mathias

Hedberg

 

12:30

2315

Patrik

Helenius

 

12:50

2685

Ola

Hellström

Örebro AIK

13:20

2389

Peter

Hellström

Lfv

12:50

2522

Tim

Henriksen

 

13:10

2713

Magnus

Henriksson

 

12:50

2525

Harald

Hermanrud

 

13:10

2526

Thorbjørn

Hermanrud

 

13:10

2126

Mikael

Hildingsson

Malmöhus Projekt

12:30

2653

Johan

Hilmersson

 

13:20

2220

Frank

Hiort

E.ON Danmark A/S

12:40

2749

Christopher

Hirst

 

13:30

2096

Fredrik

Hjort

Kronhjortarna AB

12:20

2097

Gustav

Hjort

Kronhjortarna AB

12:20

2625

Christoffer

Hof

Runners Club

13:20

2282

Petter

Hoffmann

Genarp City Runners

12:40

2534

Jakob

Högberg

 

13:10

2541

Nicklas

Holm

Lonesome runners

13:10

2280

Peter

Holm

 

12:40

2129

Stefan

Holmqvist

Axis Communications

12:30

2784

Mattias

Holmstrand

OK Landehof

13:20

2187

Jesper

Holvandus

 

12:30

2571

Robert

Howe

Malmö Gerillalöpare

13:10

2671

Thomas

Høy Nilsson

 

13:20

2555

Åke

Hult

 

13:10

2613

Johannes

Hult

 

13:20

2590

Tobias

Idvall

 

13:10

2572

Muris

Imsirovic

 

13:10

2481

Fredrik

Ingheden

 

13:00

2412

Anders

Isaksson

 

13:00

2695

Kalle

Isaksson

 

13:20

2837

Jakob

Itzegehl

Team Mölle fiskrökeri.

12:40

2836

Tobias

Itzegehl

Team Mölle fiskrökeri.

12:40

2842

Anders

Ivarsson

Mölle Fiskrökeri

12:40

2338

Hans

Jacobsson

 

12:50

2598

Nils

Jacobsson

 

13:10

2716

Petter

Jacobsson

 

13:30

2078

Staffan

Jacobsson

 

12:20

2762

Thomas

Jalkling

Umara Sports Club

13:30

2565

Falk

Jandt

 

13:10

2497

Magnus

Janson

 

13:00

2463

Svante

Janson

 

13:00

2622

Göran

Jansson

Team Jansson

13:20

2161

Peter

Jansson

Gefle Baseboll Club

12:30

2512

André

Jensen

 

13:10

2454

Bent

Jensen

 

13:00

2604

Mikkel Sikker

Jensen

 

13:20

2479

Simon

Jeppson

Lonesome Runners

13:00

2672

Johan

Jeraeus

 

13:20

2410

Erik

Johannesson

CFG Arild Plc

13:00

2103

Alexander

Johansson

Heleneholms IF

12:30

2348

Andreas

Johansson

Lindbladreklam AB

12:50

2257

Daniel

Johansson

 

12:40

2032

Fredrik

Johansson

 

12:20

2201

Fredrik

Johansson

Mettjärn Trailrunners

12:40

2204

Hans

Johansson

Kalmar rc triathlon

12:40

2343

Jesper

Johansson

Skip Kitchen bar Atletic Team

12:50

2656

Johan

Johansson

Mikkeller Running Club

13:20

2548

Magnus

Johansson

 

13:10

2746

Mattias

Johansson

Derome

13:30

2309

Mikael

Johansson

Ronneby

12:50

2386

Mikael

Johansson

Futura Energi

12:50

2248

Pär

Johansson

 

12:40

2433

Patrik

Johansson

 

13:00

2657

Paul

Johansson

Team Johansson

13:20

2027

Peter

Johansson

TEAM RKLM

12:20

2143

Petrus

Johansson

Elmhults Sport Club

12:30

2443

Rikard

Johansson

 

13:00

2260

Staffan

Johansson

 

12:40

2250

Tomas

Johansson

Malmö Gerillalöpare

12:40

2038

Elias

Johnsson

Ok Nackhe

12:20

2336

Håkan

Johnsson

IF Hulta

12:50

2346

Jesper

Johnsson

DiAvEx Medical Consulting AB

12:50

2030

Joel

Johnsson

Ok Nackhe

12:20

2098

Johnny

Johnsson

 

12:20

2792

Martin

Jonsrud

Carnegie IF

13:30

2094

Gerth

Jonsson

 

12:20

2448

Sebastian

Jonsson

 

13:00

2738

Jesper

Jönsson

 

13:30

2478

Joakim

Jönsson

Team Suunto Mountainbike

13:00

2683

Lasse

Jönsson

Hindås Multisport / Lonesome runners

13:20

2703

martin

jönsson

intothezwild

13:30

2518

Mårten

Jungner

 

13:10

2574

Ulrich

Kaiser

 

13:10

2136

Martin

Kallin

 

12:30

2372

Johannes

Kanschat

Löp Amok

12:50

2146

Max

Karlsén

Friends in need

12:30

2806

Daniel

Karlsson

Hässleholm Freeflow Athletic Club

13:30

2105

Håkan

Karlsson

 

12:30

2428

Kristofer

Karlsson

 

13:00

2424

Mikael

Karlsson

 

13:00

2207

Roger

Karlsson

 

12:40

2573

Simon

Karlsson

 

13:10

2192

Tomas

Karlsson

Vretstorps IF

12:30

2068

Attila

Kathy

Tetra Pak IF

12:20

2624

Björn

Kidmark

FK Herkules

13:20

2504

Kai

Kimmel

Tetra Laval

13:10

2213

Jimmy

Kjell

Team Kroppslabbet

12:40

2451

Ivica

Klecina

Team Lera

13:00

2484

Johan

Knutsson

 

13:00

2485

Mikael

Knutsson

 

13:00

2293

Svante

Knutsson

 

12:40

2675

Køngerskov

Køngerskov

 

13:20

2689

Timo

Kononen

 

13:20

2788

Olof

Kostmann

 

13:30

2712

Sahand

Kousha

YOLO

13:30

2172

Gustaf

Krigström

 

12:30

2387

Johan

Krikström

 

12:50

2791

Tony

Kristensson

Räddningstjänsten Höör

13:30

2341

Magnus

Kristiansson

LK TV88

12:50

2159

Andreas

Kroon

 

12:30

2177

Carl-Johan

Krusell

 

12:30

2205

Marcus

Krusell

 

12:40

2074

Jan

Kuhlmann

 

12:20

2075

tobias

kuhlmann

 

12:20

2353

Alexander

Kvist

FK Herkules

12:50

2419

Christian

L’Estrade

 

13:00

2142

Bert

Lachner

tilltopps.com

12:30

2819

Jesper

Lagerlöf Ljung

 

13:30

2416

Niklas

Lagesson

 

13:00

2344

Johan

Lagrelius

Skip Kitchen bar Atletic Team

12:50

2442

Magnus

Landbring

Team Kuri

13:00

2545

Mats

Landgren

 

13:10

2795

Brian

Larsen

Team Trail Beard

13:30

2721

Anders

Larsson

 

13:30

2061

Andreas

Larsson

Hässleholm Freeflow

12:20

2287

Daniel

Larsson

Unnaryd modell

12:40

2822

Dennis

larsson

 

13:30

2281

Eddy

Larsson

Halmstad ok

12:40

2844

Erik

Larsson

 

12:20

2390

Håkan

Larsson

Sk 69

12:50

2845

Jacob

Larsson

 

12:20

2407

Johannes

Larsson

Sandkärr Surfers

13:00

2189

Jonas

Larsson

 

12:30

2228

Lars

Larsson

Klubb Krönlein

12:40

2766

Niclas

Larsson

Vinospring

13:30

2846

Staffan

Larsson

Kuri Sweden AB

12:20

2014

Oscar

Laurin

 

12:20

2575

Keld

Laursen

 

13:10

2557

Jake

Law

 

13:10

2450

Jonas

Leander

Team Lera

13:00

2031

Sebastian

Lembke

 

12:20

2095

Michael

Lennon

 

12:20

2681

Carl

Leonardsson

 

13:20

2164

Olof

Leonardsson

Barracudas SR

12:30

2748

Jonas

Levin

 

13:30

2646

Mattias

Lewis-Jonsson

Kaisho

13:20

2217

Thomas

Lidén

 

12:40

2383

Markus

Lilienberg

 

12:50

2422

Fredrik

Lilja

 

13:00

2051

Robin

Liljedahl

 

12:20

2264

Joakim

Liljesson

PwC

12:40

2563

Anders

Liljewall

 

13:10

2641

Joakim

Lind

 

13:20

2666

John

Lind

 

13:20

2773

Martin

Lind

 

13:30

2468

Per-Arne

Lindberg

Eskilstuna Trailklubb

13:00

2349

Jens

Lindblad

Lindbladreklam AB

12:50

2350

Johan

Lindblad

Lindbladreklam AB

12:50

2595

Leif

Lindblad

Talentor Trail Team

13:10

2596

Oscar

Lindblad

 

13:10

2253

Magnus

Lindeberg

 

12:40

2462

Fredrik

Lindell

Gripen Crossfit

13:00

2222

Daniel

Lindén

 

12:40

2006

Karl

Linderg

Malmöhus Projekt

12:20

2064

Joakim

Lindgren

 

12:20

2165

Anton

Lindholm

Elmhults Sport Club

12:30

2132

Peter

Lindholm

 

12:30

2707

Andreas

Lindquist

 

13:30

2593

Thomas

Lindquist

Talentor Trail Team

13:10

2745

Johan

Lindqvist

Tvååker/Läjet runners

13:30

2440

Tobias

Lindqvist

Gripen Crossfit

13:00

2054

Henrik

Lindström

 

12:20

2300

Jonas

Lindström

Pareto Securities AB

12:40

2734

Emil

Lindvall

Special Sport School AB

13:30

2780

Truls

Lindvall

Centigo

13:30

2176

Michael

Liversedge

Team Lollo

12:30

2235

Pontus

Löfroth

 

12:40

2487

Mathias

Lorentson

 

13:00

2317

Mattias

Lövbrand Hjelm

 

12:50

2425

Magnus

Lövenklev

 

13:00

2328

Magnus

Lövgren

Team Lövgren

12:50

2556

Christian

Lund

Runacademy IF

13:10

2723

Henrik

Lundberg

 

13:30

2466

Mattias

Lundberg

 

13:00

2519

Ulf

Lundberg

 

13:10

2290

Mats

Lundh

friskis&Svettis Vellinge

12:40

2384

Thomas

Lundin

 

12:50

2268

Tobias

Lundquist

 

12:40

2238

Anders

Lundqvist

 

12:40

2775

Erik

Lundqvist

Volvo

13:30

2742

Martin

Lundqvist

Falkenbergs RR

12:30

2005

Peter

Lundqvist

 

12:20

2434

Andreas

Lundström

Gripen Crossfit

13:00

2104

Joakim

Måbrink

 

12:30

2612

Michael

Madsen

 

13:20

2033

Tommy

Madsen

GRIPEN OCR

12:20

2088

Janne

Magnusson

 

12:20

2084

Johan

Magnusson

 

12:20

2568

Emil

Malmberg

 

13:10

2752

Rasmus

Malmborg

Balingsnäs

13:30

2583

Isak

Malmgren

Räddningstjänsten Höör

13:10

2373

Erik

Malmström

ETCFERMF

12:50

2208

Erik

Månsson

Åhus FIK

12:40

2331

Niklas

Månsson

BBH IF

12:50

2524

Thomas

Månsson

 

13:10

2371

Johnny

Mårtensson

 

12:50

2156

Thomas

Mårtensson

 

12:30

2073

Fredric

Martinsson Thorefeldt

 

12:20

2223

Mikael

Matusiak

Autoruns

12:40

2847

Jaen-Daniel

Maurin

Mölle Fiskrökeri

12:40

2261

Henrik

Melin

 

12:40

2406

Pontus

Melke

 

13:00

2237

PER

MERCKE

 

12:40

2182

Jakob

Mjöbring

 

12:30

2684

Hannes

Mogensen

 

13:20

2815

Carl

Möller

 

13:30

2037

Anders

Møller

 

12:20

2599

ACHILLES SPARTACUS

MOLLESTAM

 W.BERZERK.SE

13:10

2704

Fredrik

Monsén

 

13:30

2301

Kristofer

Montgomery

Pareto Securities AB

12:50

3178

Per

Montini

 

13:10

2106

Håkan

Morling

 

12:30

2827

Björn

Mortensson

 

13:30

2569

Carl

Munkeschöld

 

13:10

2584

Emir

Mustajbasic

Räddningstjänsten Höör

13:10

2523

Ronny

Myllynen

Ronnys såg &betonghåltagning AB

13:10

2404

Christian

Nelson

 

13:00

2840

Jonas

Nerheden

 

13:30

2110

Rasmus

Nervall

Adsensus

12:30

2218

Fredrik

Nicklasson

Team Nicklasson

12:40

2544

Martin

Nielsen

 

13:10

2491

Morten

Nielsen

 

13:00

2117

Niklas

Nielsen

 

12:30

2368

Michael

Nilson

 

12:50

2405

Alexander

Nilsson

 

13:00

2426

Andreas

Nilsson

 

13:00

2439

Caj

Nilsson

 

13:00

2396

Christoffer

Nilsson

#sösdalatri

12:50

2686

Christoffer

Nilsson

 

13:20

2829

Christoffer

Nilsson

 

13:30

2609

Cyril

Nilsson

 

13:20

2510

Dan

Nilsson

Löparglädje

13:10

2012

Daniel

Nilsson

 

12:20

2053

Daniel

Nilsson

 

12:20

3071

Erik

Nilsson

 

13:20

2388

Göran

Nilsson

 

12:50

2562

Henrik

Nilsson

 

13:10

2441

Jimmy

Nilsson

 

13:00

2232

Joel

Nilsson

 

12:40

2453

Jörgen

Nilsson

 

13:00

2242

Lars

Nilsson

Jelmtech Produktutveckling AB

12:40

2769

Mathias

Nilsson

Vinosprinh

13:30

2115

Niklas

Nilsson

Team Bläsgårdh

12:30

2803

Oskar

Nilsson

 

13:30

2724

Patrik

Nilsson

 

13:30

2397

Peter

Nilsson

#sösdalatri

12:50

2392

Pontus

Nilsson

Åhus Friidrottsklubb

12:50

2362

Thomas

Nilsson

IronWalkers

12:50

2327

Tobias

Nilsson

Runners Club

12:50

2195

Tomas

Norberg

Mettjärn Trailrunners

12:30

2732

Jonas

Nordhammer

 

13:30

2787

Henric

Nordholm

 

13:30

2839

Patrik

Nordin

Fjällmaran

13:30

2179

Kim

Nordkvist

 

12:30

2444

Björn

Nordstedt

ActionOchTrendOCR

13:00

2430

Mika

Nordstedt

 

13:00

2729

Gustav

Nordström

 

13:30

2302

Tobias

Nordström

 

12:50

2239

Roger

Norén

Lonesome Runners

12:40

2008

Thomas

Novin

IS Göta

12:20

2754

Örjan

Nyberg

 

13:30

2169

Peter

Nygren

IS Göta

12:30

2184

Tomas

Nylander

 

12:30

2429

Johan

Nyman

 

13:00

2162

Mats

Nyman

Lonesome Runners

12:30

2122

Markus

Ockborn

Granbergsdaol if

12:30

2318

Jonas

Ödman

 

12:50

2009

Daniel

Öhgren

TwinPeaks

12:20

2190

Joakim

Ohlsson

TEAM Nellie

12:30

2306

Daniel

Öhrbecker

 

12:50

2347

Jonas

Öhrstedt

 

12:50

2779

Dennis

Olander

 

13:30

2528

Martin

Olander

 

13:10

2361

Ola

Olofsson

 

12:50

2385

David

Olofsson Reimer

Hässleholm

12:50

2763

Jonas thor

Olsen

 

13:30

2246

Andreas

Olsson

ToughestTeamLandskrona

12:40

3084

Andreas

Olsson

 

12:40

2626

Jonas

Olsson

 

13:20

2025

Oscar

Olsson

Ryssbergets IK

12:20

2211

Per-Erik

Olsson

Ok Kroppefjäll

12:40

2124

Roger

Olsson

 

12:30

2080

Gustav

Orbring

 

12:20

2056

David

Orheden

 

12:20

2060

Robin

Orheden

 

12:20

2474

Håkan

Örman

Eskilstuna Trailklubb

13:00

2171

Carljohan

Orre

 

12:30

2585

magnus

orrebrant

Vehco AB

13:10

2269

Fredrik

Österberg

Is Göta Helsingborg

12:40

2737

Joakim

Östergaard

 

12:20

2197

Torben

Österlund

 

12:30

2588

Andreas

Östlund

Vehco AB

13:10

2183

Stefan

Ottosson

Conductix-Wampfler

12:30

2461

Erik

Påhlson

Hjärnarps ol

13:00

2832

Herman

Palm

 

13:30

2210

David

Palmblad

IS Göta

12:40

2735

Andreas

Palmgren

 

13:00

2492

Joachim

palmgren

 

13:00

2841

Henrik

Palmquist

 

13:30

2062

Johan

Pålsson

 

12:20

2247

Kent

Paulsson

 

12:40

2091

Mattias

Pedersen

Pint co

12:20

2314

Carl-Johan

Pehrsson

 

12:50

2065

Pelle

Peolin

 

12:20

2041

Alexander

Persson

 

12:20

2668

Andreas

Persson

 

13:20

2376

Anton

Persson

 

12:50

2772

Fredrik

Persson

 

13:30

2048

Göran

Persson

 

12:20

2821

Gustav

Persson

 

13:30

2226

Håkan

Persson

 

12:40

2359

Hans

Persson

Kolmården MTB

12:50

2490

Johan

Persson

 

13:00

2725

Jonas

Persson

Lonesome Runners

13:30

805

Jonas

Persson

IS Göta

12:40

2529

Magnus

Persson

 

13:10

2066

Mårten

Persson

ProAd Sweden AB

12:20

2398

Martin

Persson

 

12:50

2420

Martin

Persson

 

13:00

2825

Mattias

Persson

 

13:30

2831

Niklas

Persson

 

13:30

2700

Otto

Persson

 

13:20

2273

Pelle

Persson

Lonesome Runners

12:40

2154

Thomas

Persson

 

12:30

2058

Fredrik

Perulf

 

12:20

2645

Lars

Peterson

Gerla

13:20

2034

marcus

petersson

 

12:20

2558

Mathias

Petersson

 

13:10

2151

Simon

Petersson

Karlshamns Triathlon Sk

12:30

2018

Jesper

Peterzen

 

12:20

2587

Daniel

Petré

Vehco AB

13:10

2369

Johan

Petterson

New Blood Trails

12:20

2325

Anders

Pettersson

The Outsiders

12:50

2345

JP

Phillips

Skip Kitchen bar Atletic Team

12:50

2501

Kim

Polgar

 

13:10

2243

Johan

Pontén

 

12:40

2605

Christian

Pripp

Triathlon Syd

13:20

2152

Adam

Rasmussen

 

12:30

2191

Tony

Rasmusson

 

12:30

2276

Hannes

Rehnström

Vängårdens Vänner

12:40

2643

Peter

Reimer

 

13:20

2553

Arto

Repo

Team Military Fitness

13:10

2698

Kent

Revtorp

 

13:20

2664

johan

ridell

 

13:20

2774

Joachim

Rietz

 

13:30

2435

Carl

Rigbäck

 

13:00

2174

Roth

Rikard

 

12:30

2275

Morgan

Rinaldo

 

12:40

2379

jonas

Ringqvist

IS Göta

12:50

2292

Emil

Ripa

 

12:40

2623

Dennis

Rocé

 

13:20

2476

Robert

Rodriguez

 

13:00

2576

Thomas

Roende

 

13:10

2741

Nicklas

Röhl

 

13:30

2673

Fredrik

Röiseth

 

13:20

2193

Daniel

Römer

 

12:30

2418

Erik

Ronge

MHCK

13:00

2003

Kim

Rörvik

Recreo Naprapati

12:20

2538

Anders

Rosen

Stenungsunds löparna

13:10

2719

Max

Rosencrantz

 

13:30

2339

Martin

Rosenqvist

Skenet bedrar

12:50

2632

Anders Fisker

Ross-Hansen

 

13:20

2817

Matteo

Rossi

 

13:30

2016

Per

Röstlund

 

12:20

2789

Anders

Ruberg

Ericsson

13:30

2824

Torbjörn

Ruckman

 

13:30

2730

Jacob

Rudbäck

 

13:30

2458

Richard

ruf

Preem Up the hill

13:00

2537

Jonas

Ryhr

Ryavägens löparklubb

13:10

2303

Mattias

Sahlin

 

12:50

2374

Tobias

Sahlin

Klubb Krönlein

12:50

2637

Stefano

Salandin

 

13:20

2421

Jesper

Saletti

 

13:00

2677

Patrik

Sällberg

 

13:20

2838

Henrik

Sällman

 

12:20

2764

Richard

Sällström

 

13:30

2055

Tomas

Sandberg

Lonesome Runners

12:20

2486

Fredrik

Sandén

 

13:00

2843

Olof

Sandström

 

12:30

1221

Philip

Schaffalitzky de Muckadel

 

12:40

2395

Andreas

Schön

 

12:50

2067

Andreas

Schroff

ProAd Sweden AB

12:20

2180

Fredrik

Schultheiss

Björnstorps IF

12:30

2052

Mattias

Seaberg

 

12:20

2452

Kenth

Sebrén

AXA Sports Club

13:00

2647

Staffan

Seger

Team Ormsalva

13:20

2508

Fredrik

Segerfalk

Analog Sweden

13:10

2400

Mats

Segerup

Lonesome Runners

12:50

2001

Krister

Sellman

Ifk Malmö löp

12:20

2460

Per

Sigbo

Hjärnarps ol

13:00

2619

Fredrik

Sigurd

Mariedals IK

13:20

2355

Fredrik

Silfversparre

Lonesome runners

12:50

2234

Mikael

Silvander

 

12:40

809

Patrick

Sjöholm

 

12:50

2194

Anders

Sjööarv

Ok Nackhe

12:30

2399

Thomas

Sjösten

 

12:50

2262

Marcus

Sjöström

 

12:40

2134

Håkan

Sjunnesson

 

12:30

2816

thomas

Skals

Team Tailwind/Salomon

13:30

2340

Johan

Skarp

Skenet bedrar

12:50

2680

Johan

Skeppstedt

 

13:20

2756

Nadia

Skiri

 

13:30

2116

Kristofer

Skog

Unisport

12:30

2500

Erik

Skördåker

Klubb Krönlein

13:00

2456

Morten

Sloth

 

13:00

2768

Jan

Smidje

Vinosprinh

13:30

2393

Matthew

Smith

 

12:50

2093

Ruben

Smith

 

12:20

2767

Henrik

Söderbaum

 

13:30

2363

John

Søfteland

Triathlon väst

12:50

2140

Allan

Sögaard

Racemoments.se

12:30

2455

Thorrill

Sørensen

 

13:00

2352

Michael

Spector

Nocout

12:50

2727

Erik

Stam

Evangeliska fosterlandsstiftelsen

13:30

2617

Chris

Steding

Team Steding

13:20

2674

Klaus

Steen Hansen

 

13:20

2099

Mikael

Stellinger

 

12:20

2648

Johan

Stenberg

 

13:20

2050

Adam

Stenman

Terrible Tuesdays Triathlon

12:20

2125

Conny

Stensson

 

12:30

2186

Daniel

Stjernqvist

 

12:30

2594

Erik

Stoltz

Talentor Trail Team

13:10

2610

Mikael

Strand

Din Kurs Sverige AB

13:20

2520

Phillip

Strandmark

Runners Club Helsingborg

13:10

2621

Olov

Strandqvist

 

13:20

2283

Mats N A

Streer

Genarp City Runners

12:40

2807

Martin

Stridsberg

 

13:30

2265

Jonas

Ströjby

 

12:40

2750

Alexander

Ström

 

13:30

2662

Victor

Ström

 

13:20

2378

David

Sunesson

 

12:50

2445

Jens

Svantesson

Runners Club

13:00

2024

Johan

Svärd

 

12:20

2688

Linus

Svärm

 

13:20

2814

Erik

Svensson

 

13:30

2655

Fredrik

Svensson

SKF

13:20

2358

Jan-olof

Svensson

Falkenbergs rr

12:50

2628

Niclas

Svensson

Family Runners

13:20

2114

Rickard

Svensson

 

12:30

2020

Robert

Svensson

 

12:40

2549

Stefan

Svensson

 

13:10

2128

Tommy

Svensson

SK-69

12:30

2720

Patryk

Szachagluchowicz

Avensia

13:30

2391

Ivan

Szilagyi

 

12:50

2249

Roger

Szymasko

ÅhusFriidrott

12:40

2616

Jonathan

Takkunen

 

13:20

2659

Tobias

Tärnström

 

13:20

2089

Paul

Tenning

IFK Helsingborg

12:20

2304

Johan

Theander

 

12:50

2010

Anders

Thell

Förening Ystad IF Friidrott

12:20

2278

Patrik

Therstol

Partille

12:40

2633

Jan

Thobiassen

 

13:20

2505

PerOla

Thomson

Tetra Laval

13:10

2786

Johan

Thoresson

 

13:30

2286

ola

thörn

 

12:40

2045

Johannes

Thornborg

 

12:20

2570

Viktor

Thun

Team Thun

13:10

2717

Erik

Tibell

 

13:30

2731

Karl

Tiselius

 

13:30

2693

Anders

Tistrand

 

13:20

2607

Viktor

Tjällman

Ck fix

13:20

2221

Derya

Topcu

E.ON Danmark A/S

12:40

2007

Johannes

Tornborg

 

12:20

2013

Johan

Törnebrant

 

12:20

2042

Oscar

Törnebrant

Tågaborg Trail Slayers

12:20

2141

Carl

Törner

IS Göta

12:30

2733

Andreas

Totsås

 

13:30

2470

Mohammed

touni

 

13:00

2351

Francois

Travert

Lindbladreklam AB

12:50

2718

Ronnie

Treijner

Crossfit Hässleholm

13:30

2411

Christian

Treschow

CFG Arild Plc

13:00

2531

Michael

Treschow

 

13:10

2298

Anders

Tufvesson

Skäldervikens IF

12:40

2043

Jonas

Tverring

 

12:20

2059

Tobias

Ullmark

 

12:20

2111

Daniel

Ungerdahl

Lonesome Runners

12:30

2514

William

Uusvoog

 

13:10

2482

Roy

Van Rossum

TEAM SUNWEB

13:00

2521

Joakim

Veberg

 

13:10

2630

Kenth

Venöstrand

OK Nackhe

13:20

2761

Andreas

Wadlund

 

13:30

2144

Fredrik

Wahlström

 

12:30

2757

Johan

Wahlström

Klubb Krönlein

13:30

2687

Oscar

Waldner

Lonesome Runners

13:20

2802

Adrian

Wallin

 

13:30

2804

Hjalmar

Wallin

 

13:30

2790

Thomas

Wallin

Klubb SISU

13:30

2090

Johan

Walther

 

12:20

2660

Fredrik

Wännman

 

13:20

2661

Simon

Wännman

 

13:20

2199

Pontus

Wärnestål

OCT Halmstad

12:30

2540

Martin

Werner

Kobjer

13:10

2473

Emil

Westgren

Danderyd

13:00

2457

Stefan

Westling

preem up the hill!

13:00

2818

Anders

Westman

Vångabergets Slalomklubb

13:30

2322

Liam

Whitelegg

 

12:50

2739

Zakarias

Wibergh

 

13:30

2614

Patrik

Wicktor

 

13:20

2747

Mikael

Widell Blomé

 

13:30

2323

Johan

Wideman

Klanen Göransson

12:50

2334

Arvid

Widen

FK Snapphanarna

12:50

2335

Mats

Widen

FK Snapphanarna

12:50

2212

Linus

Wiebe

 

12:40

2202

Martin

Wigren

Lunds OK

12:40

2691

Niklas

Wihlborg

 

13:20

2475

Stefan

Wikander

Actic Eslöv

13:00

2678

Kim

Wiklund

 

13:20

2781

Carl

Wikner

Centigo

13:30

2131

Mårten

Wikner

 

12:30

2536

Stefan

Winberg

Frosta OK

13:10

2225

Johannes

Winger-Lang

 

12:40

2039

Alexander

Witt

 

12:20

2149

David

Wollersjö

 

12:30

2785

Mathias

Worbin

 

13:30

2794

David

Zander

Team Kungälv

13:30

 


Accept Site use cookies