STARTLISTA DÖDENS ZON DAMER

KULLAMANNEN 3 NOVEMBER 2018

Startnummer

Förnamn

Efternamn

Klubb/Företag

Starttid

3211

Anna

Abrahamsson

 

13:10

3134

Åsa

Abrahamsson

 

12:40

3081

Ozzie

Adenborg

Vegan Runners IK

12:50

3157

Nicole

af Wetterstedt

 

12:40

3112

Fia

Agelmo

 

12:50

3269

Ingela

Ahlbeck

 

12:40

3003

Josefine

Ahlstrom

 

12:20

3049

Annika

Alexandersson

Sport&Health Promotion

12:20

3033

Charlotta

Ambjörnsson Larson

 

12:30

3280

Edit

Andersson

 

12:20

3184

Iréne

Andersson

Team Nordic Trail

13:20

3017

Jennie

Andersson

Actic Eslöv

12:20

3284

Malin

Andersson

Amer sports

12:20

3013

Nina

Andersson

Tillvaron

12:20

3005

Pernilla

Andersson

 

12:20

3115

Linda

Ankarberg

 

12:20

3082

Marie-Louise

Antonsson

Lonesome Runners

12:40

3234

Caroline

Assarsson

 

12:40

3252

Louise

Balkén

 

13:10

3181

Malin

Banck

Strandängshälsan

13:20

3208

Annie

Bengtsson

 

13:00

3244

Elisabetta

Bengtsson

Slimos löpargrupp

13:10

3083

Johanna

Bengtsson

Team Kroppslabbet

13:20

3225

Josefin

Bengtsson

 

13:10

3159

Ewalotta

Benndoff

  

12:50

3046

Ann-Sofie

Berg

Örebro AIK

12:50

3127

Astrid

Berg

 

12:30

3126

Cecilia

Berg

 

12:50

3154

Nanna

Bergendahl

BK Badjävlar

12:50

3274

Emma

Bergflo

 

12:50

3201

Anette

Berglund

Peab IF

13:20

3172

Erica

Bern

GRIPEN OCR

13:10

3093

Marit

Beronius

 

13:00

3161

Martina

Berthsdotter

 

12:40

3044

Caroline

Bertilsson

 

13:00

3182

Ester

Blandford

 

12:30

3206

Kristina

Bodin

Hamsterns väl

13:00

3094

Kristin

Bogsjö

Runners Club

13:10

3119

Pernilla

Bökman

Ronneby

12:40

3120

Vanja

Bökman

Ronneby

12:40

3091

Sara

Bonde

 

12:40

3230

Lene

Borginger

 

12:40

3243

Sandra

Borglin

 

13:10

3168

Anneli

Brage

 

13:00

3169

Tova

Brage

 

13:00

3196

Mathilda

Bratt

 

13:00

3210

Sandra

Bratt

 

13:00

3226

Maria

Bredhammar

Eksjö garnisons IF

13:10

3190

Anette

Brindwall

 

13:10

3051

Jeanette

Brink

 

13:00

3227

Pia

Brink

 

12:30

3073

Marie

Brodén

Vätter Trail

12:30

3042

Marja

Bryntesson

Lonesome Runners

12:30

3265

Helene

Carlsson

 

12:30

3197

Åsa

Cederström

 

13:20

3070

Linda

Charlesson

FK Snapphanarna

13:00

3216

Ellinor

Christensson

 

12:30

3192

Marie

Christiansen

Pinkrunnershelsingborg

13:10

3151

Hanna

Dahlstedt

 

13:00

3218

Anna

Dahlström

 

12:50

3063

Ellinor

Dahlvid

 

13:10

3228

Merle

Dammann

 

13:20

3038

Tina

Davidsson

 

12:30

3160

Anna-Lena

Delgård

 

12:20

3098

Paulina

Ebbesson Rundwall

Team BEAR

12:50

3066

Linda

Ednarsson

 

12:40

3138

Annamia

Eek

 

12:30

3167

Birgitte

Egelund

 

12:50

3037

Karin

Egnell

Adsensus

13:00

3099

Nina

Ejlertsson

 

12:20

3248

Malin

Ekenstierna

 

13:20

3061

Maria

Ellekär

 

13:20

3079

Nina

Emilsson

Lubba Varberg

12:30

3286

Anna

Erhagen

 

12:30

3245

Ann

Eriksson

Östanbjörka runners

13:20

3276

Sofia

Eriksson

 

13:20

3263

Victoria

Eriksson

 

13:20

3041

Veronica

Erlandsson

GRIPEN OCR

13:20

3236

Christina

Eskilstorp

Hindås Multisport / Lonesome runners

12:30

3135

Jenny

Fagerberg

TNT Trollhättan

13:10

3064

Anna

Fagerlind

 

12:50

3010

AnnaLena

Falknell

FK Athlet

12:20

3087

Anna

Fändriks

Lonesome runners

12:40

3004

Therese

Fjordäng

Örebro AIK

12:20

3235

Amanda

Forsberg

 

12:20

3259

Kajsa

Forsberg

Tvååker/Läjet runners

13:10

3089

Petra

Frank

Lubba Varberg

13:20

3088

Johanna

Fredriksson

Lonesome runners

12:40

2206

Lilja

Fredriksson

 

12:40

3289

Therese

Fredriksson

 

12:40

3175

Sofia

Gambreus

The Gambreus

12:40

3059

Maria

Gill Hansson

 

13:00

3193

Madelene

Glückman

 

12:30

3253

Elin

Grahn

Eskilstuna Trailklubb

12:20

3251

Lena

Gustafsson

Lonesome Runners

13:00

3144

Kristina

Gustavsson

Lonesome Runners

13:20

3191

Malin

Häggblad

Löparglädje Helsingborg

12:50

3285

Annie

Hagman

 

13:00

3287

Katarina

Hansson

 

13:10

812

Oya

Hanzén

Salomon Running

12:20

3025

Emma

Hast

 

12:20

3145

Karin

Hemmings

Hultsfreds LK

12:20

3034

Sara

Henningsson

 

12:50

3180

Ida

Henriksen

 

12:20

3273

Johanna

Hesslind

 

13:00

3183

Louise

Högberg

 

13:20

3020

Sara

Holm

Is Göta friidrott

12:20

3271

Maria

Holmstrand

OK Landehof

13:20

3014

Ulrika

Hotopp

Malmö Gerillalöpare

12:20

3268

Charlotte

Hultberg

 

12:20

3212

Dorthe

Hylleberg

 

13:20

3170

Caroline

Ingvar-Nilsson

 

13:10

3153

Kitt

Iversen

WinterFunRun/Hiway Event

13:00

3054

Annika

Jacobsson

Team Kungälv

12:50

3219

Gunilla

Jansson

Team Jansson

12:30

3207

Pia

Jensen

 

13:10

3016

Tilde

Jensen

Ryssbergets IK

12:20

3166

Anna

Jensen Wilhelmsson

Actic Eslöv

12:20

3095

Anna

Johansson

 

13:00

3132

Helen

Johansson

 

13:00

1313

Ida

Johansson

 

12:20

3232

Lotta

Johansson

Färjestadens motions IF

12:50

3275

Marika

Johansson

 

13:10

3105

Monica

Johansson

 

12:40

3102

Stina

Johansson

 

12:40

3254

Ida

Johnsson

RUN FBG

12:40

3249

Anna

Jones

 

13:20

3057

Caroline

Juelsson

 

12:50

3078

Ingela

Juthberg

 

12:30

3036

Anna

Kanschat

 

13:00

3009

Annika

Karlsson

FK Snapphanarna

12:20

3162

Antonia

Karlsson

Best Coach

12:20

3261

Fredrika

Karlsson

Run baby run

13:00

3121

Linda

Karlsson

Stjärnhovs IK

13:00

3266

Malin

Karlsson

 

13:30

3220

Gunilla

Kidmark

FK Herkules

13:20

3139

Lena

Kinberg

lfv

13:10

3195

Ulrika

Klementsson

 

12:50

3187

Lina

Knutsson

Hamsterns Väl

13:00

3085

Helene

Kolseth

 

13:00

3028

Brit

Kuhlmann

 

12:40

3029

søs

kuhlmann

 

12:20

3189

Maya

Kylén

 

13:10

3240

Jenny

Larfeldt

 

13:00

3125

Angelica

Larsson

Team Nordic Trail

13:10

3116

Angelika

Larsson

Örkelljunga FK

12:50

3075

Åsa

Larsson

 

12:30

3277

Christina

larsson

 

12:30

3242

Johanna

Larsson

 

12:40

3288

Johanna

Larsson

 

13:20

3022

Mona

Lauermann Orheden

 

12:20

3006

Agnes

Leffler

 

12:20

3018

Camilla

Leijon

Fors å hav

12:20

3155

Åsa

Lempert

Gripen Crossfit

12:20

3256

Marie

Lennerhagen

 

12:50

3055

Annelie

Leonardsson

Barracudas SR

13:20

3199

Anna

Lewerth

 

12:30

3224

Lotta

Lewis-Jonsson

Kaisho

13:00

3128

Barbro

Lien Rönn

Hogia Running Club

13:10

3246

Ida

Lilja

 

12:50

3150

Nina

Lilja

 

13:20

3048

Pia

Lindholm

 

12:50

3215

Åsa

Lindström

 

13:10

3096

Erika

Lingebrant

 

13:10

3257

Charlotta

Linger

Atletakademin

12:40

3019

Lina

Ljunggren

 

12:20

3110

Jennie

Lorentsson

Is Göta Helsingborg

12:20

3047

Marie

Löwgren

 

12:40

3065

Nina

Lundblad

Trail & Pandelygtesjov

12:30

3012

Sandra

Lundgren

Söderåsens FK

12:20

3203

Karin

Lundmark

Talentor Trail Team

12:20

3264

Amanda

Lundqvist

 

13:10

3027

Agnes

Mako

 

13:20

3188

Sandra

Malmberg

 

13:10

3260

Anna

Malmborg

Balingsnäs

13:00

3030

Sofie

Månsson

 

13:20

3185

Sigrid

Matthesen

Trail & Pandelygtesjov

12:20

3056

Sofie

Mattsson

Karlshamns Triathlon

13:00

3163

Maria

Melin

Eskilstuna Trailklubb

12:30

3032

Caroline

Mellberg

 

13:00

3035

Johanna

Michaëlsson

 

12:20

3050

Kajsa

Midenius

 

12:20

3118

Sofie

Miketinac

 

12:30

3092

Katarina

Mölgaard-Ibsen

 

12:40

3179

Caroline

Montini

RaceONE

12:40

3200

Elisabet

Nääs

Good Enough

13:00

3204

Jessica

Nguyen

Talentor Trail Team

13:00

3113

Caisa

Nicander

 

13:10

3040

Kari

Nielsen

 

12:40

3283

Sara

Nikwe Assarsson

 

12:20

3001

Amanda

Nilsson

Ryssbergets IK

12:20

3149

Annika

Nilsson

 

12:20

3021

Emma-kara

Nilsson

Lonesome Runners

12:20

3282

Jane

Nilsson

 

12:20

3131

Paulina

Nilsson

IronWalkers

12:50

3129

Anneli

Nordenvall

 

12:50

3101

Louise

Nordskov

 

12:50

3072

Hanna

Nyberg

Bjäreflickorna

12:40

3053

Helene

Nydén

FK puls

12:30

3209

Maria

Nylander

 

12:30

3198

Elin

Ölje

 

13:10

3143

Charlotte

Öljemark

 

13:00

3281

Susanna

Olsson

Svensson Lynx

12:50

3174

Anna

Örtendahl

Military Fitness Elit

13:00

3173

Julia

Östling

 

13:00

3080

Eva

Palmblad

IS Göta

13:00

3077

Veronika

Palmertz

Helsingborgs SOK

12:30

3069

Linda

Palmqvist

 

12:30

3133

Cecilia

Pålsson

 

12:30

3026

Vickie

Peolin

 

12:50

3250

Kajsa

Pernbert

 

12:20

3237

Annika

Persson

 

13:20

3090

Catharina

Persson

 

13:10

3238

Christina

Persson

 

12:40

3103

Linda

Persson

 

13:10

3278

Anna

Petersén

 

12:40

3109

Lina

Petersén

Sankt Olof IF

13:20

3231

Desiree

Phexell

Sweden Runners

12:40

3136

Susanne

Raiskio

 

13:10

3152

Johanna

Raning

 

12:50

3258

Anna

Räntfors

 

12:50

3111

Malin

Rentner

Björnstorps IF

13:20

3214

Sarha

Rodin Holst

Hallongrottan SK

12:40

3074

Karin

Rolofsson

Lubba Varberg

13:20

3067

Malin

Römer

 

12:30

3146

Jenny

Ronæss

CRfitness

12:30

3108

Alexandra

Ronge

Lonesome Runners

12:50

3062

Emma

Rosling

Ekerö Runners

12:40

3213

Anna

Roslund

Hallongrottan SK

12:30

3137

Yvette

Roth

 

13:10

3100

jenny

rundgren macrae

 

12:50

3186

Victoria

Rydengård

Friskis & Svettis Vellinge

12:40

3156

Jonna

S Olin

CK Ringen

13:00

3002

Alicia

Saavedra

IF Malmö löp

12:20

3221

Karin

Salandin

 

12:20

3031

Maria

Samuelsson

KbSS & KCK Triathlon

13:10

3223

Ulrika

Schüler

 

12:20

2342

Amanda

Sjöholm

 

12:50

3023

Ida

Sjöstrand

 

12:20

3142

Marie

Skeppstedt

 

12:20

3279

Theresa

Skog

 

12:50

3015

Mette

Sloth

 

12:20

2294

Emma

Söderlind

 

12:40

3147

Pernilla

Söderqvist

 

12:20

3104

Anne

Sörenby

 

12:50

3117

Elin

Soto Thompson

 

12:40

3039

Emma

Spetz

Björnstorp IF

12:40

3148

Petra

Sporre

Rosa Skrot

12:20

3262

Jessica

Starck

Fysio Nova

12:50

3202

Oskar

Stoltz

Talentor Trail Team

13:20

3194

Sara

Strandberg

 

13:10

3217

Sandra

Sturk

 

13:00

3239

Emilia

Svärm

 

13:10

3171

Susanne

Svedberg

IK TRASTEN

13:10

3011

Anna

Svensson

 

12:20

3058

Karin

Svensson

 

12:20

3008

Maria

Svensson

Bjäreflickorna

12:20

3045

Renette

Svensson

SK-69

12:20

3097

Tina

Svensson

 

12:30

3123

Helen

Sylvefjord

Stjärnhov IK

12:40

3233

Anne Louise Born

Sylvest

T&P

12:50

3124

Anneli

Thorén

 

13:10

3241

Anna

Törnebrant

Tågaborg Trail Slayers

12:50

3255

Laila

Tsoutas

 

13:20

3176

Therese

Uusvoog

 

13:20

3007

Kristina

Vannerberg

Lindome Outdoors

12:20

3158

Malin

Vesik

 

12:20

3106

Kim

Vien

 

12:50

1352

Mette

Vinding Beck

 

12:30

3114

Christina

von Otter

 

12:40

3222

Ida

Wallentin

 

12:40

3205

Rebecka

Wallgren

Talentor Trail Team

13:10

3272

Sara

Wallin

Klubb SISU

13:10

3086

Sofia

Wånge

 

13:20

3068

Carolina

Wassermann

 

12:40

3267

Ulrika

Wernståhl

3CTriathlon

12:30

3043

Maria

Wester

 

12:30

3076

Martína

Wester

 

12:30

3130

Nina

Westerback

 

12:30

3247

Hilda

Westman

 

12:50

3140

Kerstin

Wetterberg

#sösdalatri

13:20

3060

Annika

Wigren

Lunds OK

12:50

3270

Anna

Wikner

Centigo

12:30

3052

Anna

Willstrand Wranne

 

13:20

3122

Maria

Winnerström

 

12:50

3024

Stine

Winther

 

12:20

3229

Carina

Zandelin

 

13:20

3107

Helene

Zellbi

 

13:10

 

 


Accept Site use cookies