STARTLISTA DUBBELDÖDEN HERRAR

KULLAMANNEN 3 NOVEMBER 2018

Startnummer

Förnamn

Efternamn

Klubb/Företag

Starttid

1098

Sharam

Alborz

 

12:00

1006

Magnus

Allansson

 

12:00

804

Erik

Alnervik

 

12:00

1155

Adrian

Andersson

 

12:10

1082

David

Andersson

 

12:00

1206

David

Andersson

 

12:10

1008

Fredrik

Andersson

Lidköpings VSK

12:00

1107

Henrik

Andersson

 

12:00

1156

Niklas

Andersson

Aktiv Öresjö

12:10

1112

Niklas

Arndorff

 

12:00

1117

Janne

Aronsson

Aktiv Öresjö

12:00

1159

Olof

Axelsson

 

12:10

1209

Ola

Axheden

Falkenbergs RR

12:10

1129

Erik

Backlund Wengbrand

 

12:10

1039

Thomas

Beck

The-TripTrapTrailer

12:00

1052

patrik

bengtsson

Triathlon Syd

12:00

1068

Johan

Bergfors

 

12:00

1084

Fredrik

Bernro

Nitator Stainless Steel AB

12:00

1176

Emil

Bertram

 

12:10

1102

Hector

Bianchi

WILL RUN FOR FOOD

12:00

1032

Jonas

Blomqvist

Växjö lk

12:00

1100

Peter

Brandett

 

12:00

1173

Adam

Brandstrup

 

12:10

1064

Johan

Brodén

Vätter Trail

12:00

1047

Robin

Bronow

 

12:00

1029

Jörgen

Buder

 

12:00

1109

Kenneth

Bundgaard

Blue Epsilon

12:00

1060

Johan

Carlsson

 

12:00

1138

Patrik

Carlsson

Peab IF

12:10

1058

Jens

Carlström

Kustjoggarna Trelleborg

12:00

1230

Peter

Carrefors

 

12:10

1015

Niclas

Clemmensen

AstraZeneca IF

12:00

1094

Anders

Dahlström

Mikkeller running club

12:00

1182

Henrik

Danielsson

 

12:10

1012

Johan

Delgård

 

12:00

1108

Fredrik

Dolff

 

12:00

1088

Mattias

Dosé

 

12:00

1085

Steve

Dunnico

Dunnico Trading

12:00

1017

Uffe

E Pettersson

Istrums SK

12:00

1049

Sebastian

Einarsson

 

12:00

1074

Christer

Ekstrand

Primal Coaching

12:00

1041

Sixten

Elén

 

12:00

1080

Daniel

Elwer

 

12:00

1147

Jonas

Emtervall

 

12:10

810

Per

Eriksson

Sweden Runners

12:00

1011

Mattias

Evaldsson

 

12:00

1026

Emil

Falkek

Falkenbergs RR

12:00

1030

Niklas

Fälth

 

12:00

1180

Pierre

Flatau

RUN12

12:10

1114

Daniel

Flykt

 

12:00

1171

Måns

Franklin

Majornas Ik

12:10

1216

Jesper

Frederiksen

 

12:10

1218

Michael

Fredriksson

 

12:10

1118

Mikael

Gard

Räddningstjänsten mitt Bohuslän

12:00

1179

Lennart

Garpenstedt

 

12:10

1116

Alexander

Germundsson

 

12:00

1066

Melker

Gren

Försvarsmakten

12:00

1228

Kalle

Hagman

 

12:10

1037

Roger

Håkansson

Kalmar RC

12:00

1212

Fredrik

Hallberg

Tjust bike and running

12:10

1210

Daniel

Hallgren

Tjust Bike & Running Club

12:10

1131

Pär

Hallgren

 

12:10

1025

Nicolai

Hammenfors

 

12:00

1105

Fredrik

Hammer

 

12:00

1099

Timmy

Hamrén

 

12:00

1027

Andreas

Hanner

 

12:00

1151

Kim

Hansson

Globo Gym

12:10

1071

Andreas

Härsjö

 

12:00

1186

Mats

Härstedt

Meihem Workout

12:10

1002

Marcus

Haug

 

12:00

1042

Stefan

Henriksson

Gubblöpet

12:00

1124

Niklas

Hermansson

 

12:10

1208

Hampus

Hertzman

 

12:10

1111

Robert

Hjelm

Hultsfreds LK

12:00

1063

Mattias

Holgersson

Primalcoaching

12:00

1062

Lars

Holmgård

Kils OK

12:00

1143

Peter

Holmström

Stävie Trail

12:10

1198

Joakim

Hultqvist

TNT-Öland

12:10

1033

Johan

Ingelsberg

Ostbutiken Ängelholm

12:00

1061

Peter

Ingemansson

 

12:00

1164

Victor

Ingemansson

 

12:10

1192

Johan

Insulan

JOLA Trailrunners

12:10

1014

Per

Ivansson

 

12:00

1073

Tony

Ivarsson

Pan kristianstad

12:00

1048

Richard

Jack

Malmö Gerillalöpare

12:00

1054

Jeppe Sikker

Jensen

Trail & Pandelygtesjov

12:00

1119

Christian

Johannesson

 

12:00

1122

Rune

Johansen

 

12:10

1172

Arvid

Johansson

Halmstad OK

12:10

1115

Christofer

Johansson

 

12:00

1224

Fredrik

Johansson

 

12:10

1201

Gustav

Johansson

Brages IF

12:10

1139

Jonas

Johansson

Peab IF

12:10

1177

Linus

Johansson

 

12:10

1016

Marcus

Johansson

 

12:00

1018

Niclas

Johansson

Jonstorpsboys

12:00

1148

Styrbjörn

Johansson

 

12:10

1168

Thomas

Johansson

 

12:10

1178

Niklas

Jönsson

 

12:10

1158

Matous

Kacaba

Hanibal Ex

12:10

1046

Björn

Källström

Team Nordic Trail

12:00

1044

Fredrik

Karlsson

 

12:00

1009

Magnus

Karlsson

 

12:00

1004

Mattias

Karlsson

 

12:00

1067

Joakim

Karlström

 

12:00

1196

Peter

Klingvall

Team Nordic Trail

12:10

1146

Claus

Klitholm

 

12:10

1184

Søren

Knudsen

RUN12

12:10

1034

Filip

Knuth

 

12:00

1020

Kenneth

Kofod

 

12:00

1070

Staffan

Körnung

Trail Maniacs

12:00

1152

John

Lagström

 

12:10

1153

Jens

Landén

 

12:10

1132

Jonas

Landström

 

12:10

1104

Henrik

Lange

 

12:00

1219

Christian

Larsen

FLSmotionsløb

12:10

1169

Erik

Leo

Malmö Gerillalöpare

12:10

1211

Johan

Liliequist

Tjust Bike & Running Club

12:10

1040

Daniel

Liljedahl

 

12:00

1203

Niklas

Liljedahl

 

12:10

1166

Alfred

Lindahl

 

12:10

1165

Anton

LIndahl

 

12:10

1121

Benjamin

Lindahl

Team V&A

12:10

1190

Thomas

Lindell

Team Nordic Trail

12:10

1065

Thomas

Linderoth

IS Göta

12:00

1157

Henrik

Lindgren

 

12:10

1023

Richard

Lindholm

Primalcoaching

12:00

1019

Markus

Lintala

Crossfit Höganäs

12:00

1191

Daniel

Löhr

Team Nordic Trail

12:10

1095

Kristian

Lönn

Vargarna Trailrunners

12:00

1231

Janne

Lund Seiersbøll

 

12:10

1024

Palle

Madsen

Team Tailwind/Salomon

12:00

1113

Johan

Magnander

 

12:00

1091

Christian

Magnusson

 

12:00

1202

Anders

Mårtensson

TNT Öland

12:10

1145

Jan

Mårtensson

Lonesome Runners

12:10

1174

Andreas

Marzo

 

12:10

1134

Jesper

Matthesen

Trail & Pandelygtesjov

12:10

1200

Oscar

Maturana

 

12:10

1175

Matteo

Mellquist

 

12:10

1069

Sebastian

Merlöw

 

12:00

1057

Magnus

Migdal Lilleeng

 

12:00

1096

Jakob

Moberg

The Great Northern Trails

12:00

1128

Andreas

Molin

Brandkårens IF Kristianstad

12:10

1160

Mikael

Möller

 

12:10

1123

Kim

Mouritsen

 

12:10

1170

Oscar

Nellbeck

 

12:10

1083

Rune

Newman

Nitator Stainless Steel AB

12:00

1150

Andreas

Nilsson

 

12:10

1126

håkan

nilsson

 

12:10

1035

Henrik

Nilsson

Råå Ultra

12:00

1043

Jonas

Nilsson

Umara Sports Club

12:00

1075

Viktor

Nordblom

 

12:00

1056

Fredrik

Nordborg

 

12:00

1195

Per

Norlén

 

12:10

1183

Kalle

Norlund

 

12:10

1125

Kristoffer

Oebius

TCG Nordic

12:10

1005

Jimmy

Olofsson

 

12:00

1207

Ola

Olofsson

Halmstad Garnisons IF

12:10

1167

Rasmus

Olsims

 

12:10

1022

Johan

Olsson

IS Göta

12:00

1021

Sebastian

Olsson

Team Våning 13

12:00

1149

Lars

Olvén

 

12:10

1076

Hanseric

Orre

Klubb Sisu

12:00

1053

Thomas

Östlundh

Team Wrecklessmotherrunners from hell

12:00

811

Johan

Östman

Salomon Running Elite

12:00

1051

Mattias

Ottosson

 

12:00

1217

Joar

Palm

Stockholm city triathlon

12:10

1199

Johan

Palm

Färjestadens Motion

12:10

1103

Jack

Palmieri

 

12:00

1140

Carsten

Pedersen

 

12:10

1227

Erik

Persson

 

12:10

1089

Johan

Persson

 

12:00

1136

Tony

Petäjä

Veidekke bostad

12:10

1081

Heine

Petersen

 

12:00

1072

Fredrik

Petersén

Sankt Olof IF

12:00

1137

Ulf

Petersén

Peab IF

12:10

1215

Mattis

Pettersson

Glasriket Running Club Nybro

12:10

1031

Stefan

Pettersson

Björnstorps IF

12:00

1007

Jonas

Plate Petersson

 

12:00

1205

Rutger

Pompen

 

12:10

1188

Niklas

Ranhög

Billdal

12:10

1181

Søren

Ravn

RUN12

12:10

1130

Andreas

Reimelid

 

12:10

1197

marcus

riesenfeld

Kakan och Mackan

12:10

1214

Björn

Rödseth

Conan Running Club

12:10

1087

Niklas

Rönn

Hogia Running Club

12:00

1213

Björn

Saläng

IK NocOut.se

12:10

1090

Aniol

Salvador Soy

 

12:00

1189

Sven

Säterberg

Billdal

12:10

1028

Jacob

Schenström

 

12:00

1223

Michael

Seiersbøll

 

12:10

1059

Tomas

Selvander

Umara Sportsclub

12:00

1229

Jens

Sethzman

 

12:10

1120

Andreas

Simonsson

HALMSTADS OK

12:00

1038

Niklas

Sjöberg

 

12:00

1222

Carsten

Skov

 

12:10

1097

Joacim

Söderberg

 

12:00

1336

Kalle

Söderstjerna

 

12:10

1036

Stefan

Solender

 

12:00

1142

Fredrik

Stark

 

12:10

1003

Cristoffer

Stockman

Örebro AIK

12:00

1010

Svante

Stommendal

AktivÖresö

12:00

1106

Henrik

Swärdh

 

12:00

1079

Olaf

Szukalowicz

 

12:00

1001

Andrei

Tale

Transylvania trail camps

12:00

1055

Kristian

Tegbring

 

12:00

1133

Tobias

Thornblad

 

12:10

1013

Anton

Torsholm

Team Kullaberg

12:00

1086

Alexander

Ulltjärn

Linköpings Löparklubb

12:00

1144

Johan

Vallon-Christersson

Malmö Gerillalöpare

12:10

1204

Michaël

Van Mol

 

12:10

1110

Sebastian

Von Otter

 

12:00

1127

Tomas

Warström

 

12:10

1093

Martin

Weberg

 

12:00

1194

Oscar

West

Halmstad OK

12:10

1154

Fredrik

Westerdahl

NTT Security

12:10

1220

Petter

Westerlund

Perstorp ab if

12:10

1135

Joakim

Wiberg

 

12:10

1092

Emil

Widen

 

12:00

1187

Thomas

Wikström

Falkenbergs RR

12:10

1077

Per

Winberg

Coeli

12:00

1078

Thomas

Winberg

 

12:00

1163

Andreas

Winge

 

12:10

1050

Kristian

Wollersjö

 

12:00

1101

Cedrik

Wreme

Mikkeller Running Club

12:00

 


Accept Site use cookies