STARTLISTA DUBBELDÖDEN DAMER

KULLAMANNEN 3 NOVEMBER 2018

Startnummer

Förnamn

Efternamn

Klubb/Företag

Starttid

1345

Caroline

Andersson

Trollhättans SOK

12:10

1337

Catarina

Andersson

 

12:10

1347

Annika

Arnoldsson

 

12:10

1309

Elin

Arnshed

 

12:00

1323

Trine

Balskilde Stoltenberg

 

12:00

1335

Jill

Bengtsson

IS Göta

12:10

1310

Andrea

Berggren

 

12:00

1314

Katrin

Berglund

 

12:00

1332

Malou

Björnslätt

 

12:10

1353

Iben

Byager

 

12:10

1308

Gitte Kyst

Carlsen

 

12:00

1331

Collette

Coumans

Hässleholms Kiropraktik

12:00

1341

Mariana

Edvinsson

 

12:10

1346

Ulrika

Ekelund

Meihem Workout

12:10

1324

Petra

Ekenstierna

Sweden Runners

12:00

1141

Josephine

Falkenberg Olsson

 

12:10

1355

Stephanie

Ford

 

12:10

1349

Malin

Fredriksson

TNT-Öland

12:10

1339

Louise

Furubom

Eskilstuna Trailklubb

12:10

1330

Jennie

Grahn

 

12:10

1045

Marie

Gräsberg

 

12:00

1334

Paulia

Hack

 

12:00

1307

Ebba

hammer

triathlon syd

12:00

1311

Sara

Hannerz

Lunds Naprapatklinik

12:00

1312

Tina

Hartley

 

12:00

1305

Amanda

Haux

 

12:00

1327

Karin

Henderson

Sweden Runners

12:10

1328

Marlene

Hjortebjerg

 

12:10

1303

Sofia

Holmgård

Kils OK

12:00

1326

Jeanette

Hultgren

Team nordic trail

12:00

1343

Gritt

Jakobsen

 

12:10

1338

Elin

jönsson

AXA sports

12:10

1333

Line

Kolbe

Team Fairing

12:10

1344

Magdalena

Lilja

Stävie Trail

12:10

1317

Gabriella

Lundh

Coach K Runners

12:00

1348

Karin

Lundin

Kakan och Mackan

12:10

1301

Karin

Mattsson

Scania Road Runners

12:00

1356

Ida

Olofsson

 

12:10

1316

Louise

Olow

 

12:00

1315

Sara

Ottinge

Lonesome Runners

12:00

1302

Jessica

Pariola Fridlund

Sweden Runners

12:00

1325

Kirsi

Pihl

 

12:00

1304

Janna

Sand

 

12:00

1320

Emelie

Sellberg

Team Rent-a-Plagg

12:00

1342

Anna

Sögaard Hanusová

 

12:10

1319

Camilla

Ståhl

 

12:00

1340

Charlotta

Stavenow

 

12:10

1322

Gitte

Sveigaard Holmsberg

 

12:00

1318

Anna

Swahn

IS Göta

12:00

1306

Linda

Tersing

Team Nordic Trail

12:00

813

Lena

Trillelv

Salomon Running Elite

12:00

1350

Annelies

Van Mol

 

12:10

1351

Charlotte

Van mol

 

12:10

1329

Lena

Vollbrecht

 

12:10

1321

Emma

Ward

 

12:00

 


Accept Site use cookies