Startlista Svart Herr

Kullamannen 4 november

Startgrupp 1 – Start 10:00 

Startnummer

Förnamn

Efternamn

Klubb

Starttid

4011

Andreas

Schön

19730111-4190

10:00

4014

Björn

Lindberg

 

10:00

4021

Christian

Bovet

 

10:00

4025

Daniel

Håkansson

 

10:00

4001

Daniel

Nilsson

Bard Nordic

10:00

4393

David

Håkansson

 

10:00

4022

Erik

Henström

Birka Runners

10:00

4020

Fredrik

Johansson

 

10:00

4013

Gunnar

Nordström

 

10:00

4019

Gustav

Eriksson

 

10:00

4002

Jesper

Gunnarsson

Outnorth

10:00

4007

Joakim

Måbrink

Crossfit Ängelholm

10:00

4343

Johan

Ewald

Heleneholms IF

10:00

4694

Johan

Tärnhuvud Estvik

 

10:00

4009

Johannes

Winger-Lang

 

10:00

4108

Jonas

Plate Petersson

 

10:00

4016

Jörgen

Karlsson

 

10:00

4012

Kalle

Albjär

 

10:00

4335

Keddy

Malmberg

FLEXFORCE

10:00

4017

Ken

Møller

RAW IT

10:00

4003

Magnus

Rüden

Outnorth

10:00

4023

Marcus

Atthage

 

10:00

4168

Marcus

Haug

 

10:00

4004

Mikael

Rosenblad

Outnorth

10:00

4005

Mulle

Blomberg

Outnorth

10:00

4024

Oskar

Eriksson

IS Göta friidrott & triathlon - Helsingborg

10:00

4006

Pelle

Gustafsson

Outnorth

10:00

4008

Per

Gustafsson

Elmhults Sport Club

10:00

4010

Robert

Svensson

 

10:00

4015

Ulf

Bodenholm

Trimate SK

10:00

4018

Ulrik Svane

Thomsen

RAW IT

10:00

 

Övriga Fri Starttid 10:05-11:00 (50 löpare var 5 minut)

Startnummer

Förnamn

Efternamn

Klubb

4145

Albin

Andersson

OV Helsingborg

4244

Alexander

Ankarberg

 

4355

Alexander

Josefsson

 

4380

Alexander

Persson

 

4271

Alexander

Witt

 

4348

Alfred

Åkesson

 

4180

Anders

Carlsson

Malmöhus Projekt

4309

Anders

Erlandsson

BMF communications

4185

Anders

Hansson

 

4285

Anders

Jarving

 

4666

Anders

Persson

 

4241

Anders

Revin

 

4203

Anders

Sjöberg

 

4175

Andreas

Bengtsson

Sweco Environment AB

4104

Andreas

Brodström

Mazars

4157

Andreas

Cheander

Tre tjock och två smal

4159

Andreas

Cronström

Tre tjock och två smal

4215

Andreas

Engman

 

4345

Andreas

Hansson

 

4176

Andreas

Petersson

Sweco Environment AB

4330

Andreas

Rellfelt

 

4231

Andreas

Schön

 

4354

Andreas

von Ehrenheim

 

4391

Andrew

Wiseman

 

4139

Artie

Criddle

 

4358

Asle

Tangvik

 

4165

Bengt

Becker

 

4314

Bertil

Persson

 

4193

Björn

Carleflod

Crossfit Fabriken

4340

Björn

Nordstedt

ActionOchTrendOCR

4307

Björn

Pewe

 

4220

Björn

Rundwall

 

4339

Bruno

Nörregaard

 

4217

Carl

Broberg

 

4310

Carl

Rigbäck

 

4197

Casper

Christensen

DANX AB

4237

Chris

Ahlgren

Mirres Mountain Team

4199

Christian

Westerlund

 

4183

Conny

Stensson

 

4318

Conny

Wolf

Forza Ronneby

4274

Cyril

Nilsson

 

4304

Dan

Berg

 

4123

Daniel

Åkerud

 

4316

Daniel

Alkeberg

Umara Sports Club

4144

Daniel

Liljedahl

 

4213

Daniel

Påhlsson

 

4187

Daniel

Rosenkvist

Carstens FF

4128

Daniel

Sundin

 

4280

Daniel

Wijk

Tetra Pak IF

4281

David

Nygren

 

4129

David

Stjernkvist

 

4385

Dimitri

de Martignac

 

4248

Emil

Ripa

 

4174

Erik

Andersson

 

4120

Erik

Stenkilson Hoff

TeamWe Dream

4270

Filip

Ivansson

 

4224

Filip

Olsson

 

4303

Freddy

Berg

 

4367

Fredrik

Bruck

 

4235

Fredrik

Lilja

 

4216

Fredrik

Olovsson

 

4206

Fredrik

Schultheiss

Björnstorps IF

4251

Fredrik

Tolf

 

4299

Gustav

Nordgren

 

4311

Gustav

Rigbäck

Färjestadens Motions IF

4138

Håkan

Balcker

Vikens OK

4269

Håkan

Stenhällen

 

4202

Hans

Ahlberg

 

4341

Hans

Stigsjöö

-

4114

Henrik

Dider

Team Utan Gränser

4171

Henrik

Djerv

 

4372

Henrik

Fagerström

 

4195

Henrik

Jälmby

 

4152

Henrik

Ljung

 

4386

Henrik

Sundelöf

 

4204

Herman

Weberg

 

4253

Ingemar

Lindström

 

4356

Isac

Josefsson

 

4147

Ivan

Ivarsson

 

4300

Jacob

Peterson

 

4382

Jacob

Sjögren

Lpo Fbg

4242

Jacob

Svenstrup

 

4392

Jakob

Stampe

 

4328

Jakob

Willforss

 

4103

Jan

Kopfinger

 

4226

Jan

Kristensson

 

4374

Jean-Daniel

Maurin

New Republic

4238

Jens

Andreasen

 

4240

Jens

Fruerlund

 

4119

Jens

Müller

 

4389

Jerry

Lund

 

4258

Jesper

Delgård

 

4117

Jesper

Johansson

Team Skip

4113

Jesper

Paulsson

Team Skip

4115

Jesper

Westesson

 

4264

Joakim

Bossner

 

4308

Joakim

Erlandsson

BMF communications

4362

Joakim

Fack

 

4026

Joakim

Palmqvist

 

4029

Johan

Andersson

Kullagymnasiet

4186

Johan

Andersson

 

4369

Johan

Bengtsson

Stadium IF

4160

Johan

Billström

Tre tjock och två smal

4379

Johan

Blomberg

 

4365

Johan

Bruck

 

4313

Johan

Carnegård

 

4164

Johan

Eriksson

Läjet/Norra Näs/Tvååker

4170

Johan

Frithiof-Karlberg

 

4121

Johan

Hoff

TeamWe Dream

4223

Johan

Holm

Två smala och tre tjocka

4268

johan

jonsson

Falkenberg Allstars

4261

Johan

Lagrelius

 

4142

Johan

Langvad

 

4373

Johan

Lilienberg

 

4298

Johan

Nyman

 

4276

Johan

Olander

 

4249

Johan

Olsson

 

4137

Johan

Persson

 

4162

Johan

Winroth

Läjet/Norra Näs/Tvååker

4381

John

Fant

Lpo Fbg

4371

John

Hamming

 

4149

John

Lilja

 

4387

Jon

Sundelöf

 

4207

Jonas

Boström

 

4181

Jonas

Cullsjö

 

4194

Jonas

Fack

Purac AB

4191

Jonas

Håkansson

 

4031

Jonas

Hernqvist

Salomon

4252

Jonas

Ludvigsson

 

4151

Jonas

Sjögren

Runners Club Helsingborg

4255

Jonas

Ströjby

 

4368

Jonathan

Claar

Stadium IF

4111

Jonathan

Fredriksson

 

4125

jörgen

Andersen

 

4192

Jörgen

Johnsson

 

4326

Jörgen

Winberg

 

4388

Justus

Sundelöf

 

4277

Kenneth

Anderson

 

4325

Kenny

Meijer

 

4603

Kent

Revtorp

 

4291

Klas

Roos

 

4107

Krister

Sandblad

Vängårdens Vänner

4337

Krister

Stjärnkvist

 

4331

Kristian

Sundgren

 

4230

Kristian

Wesser

 

4210

Lars

Andersson

Löparglädje

4177

Lars

Gillsjö

Sweco Environment AB

4332

Lars

Hultman

 

4118

Lars

Jensen

Lundalogik AB

4184

Lars

Runefors

Alvesta SOK

4638

Lars

Nilsson

 

4351

Lars-Göran

Warodell

TEELEM

4334

Lasse

Larsen

 

4236

Leif

Bågesjö

 

4324

Liam

Whitelegg

 

4182

Linus

Hellberg

Crossfit Göta

4395

Love

Salovuo

 

4265

Magnus

Alfredsson Persson

 

4336

Magnus

Andreasson

FLEXFORCE

4190

Magnus

Bengtsson

 

4301

Magnus

Brandt

 

4122

Magnus

Levisson

 

4359

Magnus

Lövenklev

Mikkeller Running Club

4352

Magnus

Olofsson

TEELEM

4143

Magnus

Pålsson Kropp

Hbg Dragonrunners

4363

Malcolm

Fack

 

4229

Marcus

Björkman

 

4282

Marcus

Falk

 

4390

Marcus

Nelson

 

4155

Mårten

Göthberg

 

4320

Martin

Ahl

 

4196

Martin

Andersson

47 Ronin

4163

Martin

Axelsson

Läjet/Norra Näs/Tvååker

4275

Martin

Ingemansson

Fazer IF

4290

Martin

Krite

 

4254

Martin

Levin

 

4323

Martin

Lind

 

4148

Martin

Nilsson

Veidekke Entreprenad AB

4027

Martin

Seitzberg

 

4263

Martin

Wetterhorn

 

4256

Mathias

Deltner

 

4136

Mathias

Nilsson

 

4288

Mathias

Simonsson

Delete

4222

Mats

Fellmert

Fellmerts Plåt AB

4141

Mats

Hylander

Löparglädje

4321

Mats

Kehlmeier

 

4140

Mats

Persson

 

4279

Mattias

Borg

 

4246

Mattias

Djerv

 

4109

Mattias

Frumerie

 

4267

Mattias

Karlsson

 

4317

Mattias

Olsson

Umara Sports Club

4028

Mattias

Thene

 

4293

Michael

Liversedge

 

4333

Michael

Madsen

 

4278

Michael

Nilson

 

4133

Michael

Engqvist

 

4106

Mikael

Byström

Resursmakarna i Skåne AB

4250

Mikael

Fjellsen

 

4201

Mikael

Ribbenvik

 

4384

Mikael

Rönn

 

4227

Mikael

Steinholtz

Meihem Workout

4212

Mikael

Stellinger

 

4228

Nathan

Dury

Fortis

4247

Nicklas

Holm

 

4360

Nicklas

Lindberg

FK Finn

4376

Niclas

Lauri

Bard Norden

4112

Niklas

Herrlin

Söderåsens FK

4302

Niklas

Lundgren

 

4319

Niklas

Näs

Team Näsblod

4366

Nils

Bruck

 

4169

Nils

Jonsson

 

4219

Ola

Larsson

 

4130

Ola

Olofsson

 

4243

Olle

Andersson

 

4198

Olof

Eliasson

 

4289

Olof

Sabelström

 

4221

Oscar

Grönborg

 

4315

Oskar

Bjeren

 

4361

Oskar

Svärd

FK Finn

4294

Otto

Ankarcrona

 

4161

Otto

Hermansson

Tre tjock och två smal

4178

Ove

Eriksson

Sweco Environment AB

4158

Pär

Linderos

Tre tjock och två smal

4353

Patrik

Åkerman

Åkerman Lifestyle

4234

Patrik

Björkman

 

4156

Patrik

Glad

 

4370

Patrik

Gullmander

 

4266

Patrik

Tano

 

4245

Patrik

Therstol

Partille

4124

Paul

Santesson

 

4375

Peder

Nilsson

 

4205

Pelle

Bjerke

 

4214

Pelle

Johnsson

 

4150

Per

Davoust

Runners Club

4295

Per

Gustafsson

Sweco Environment Växjö

4208

Per

Skoog

 

4218

Per-Ove

Kamlund

Filborna Arena

4347

Peter

Abrahamsson

 

4286

Peter

Ekerot

1975

4284

Peter

Johansson

TEAM RKLM

4346

Peter

Lindelöf

 

4131

Peter

Lindholm

 

4225

Peter

Muzinic

 

4166

Peter

Nilsson

 

4134

Peter

Persson

Vängårdens vänner

4297

Peter

Reimer

 

4154

Peter

Sundberg

 

4305

Peter

Svensson

 

4259

Peter Lund

Olsen

 

4200

Petter

Åkesson

 

4364

Petter

Östlund

 

4262

Pierre

Johansson

 

4344

Pierre

Rundwall

 

4357

Pieter

Rundwall

 

4312

Piotr

Dabrowski

 

4272

Pontus

Stalin Ehrner

 

4292

Richard

Ruf

Preem up the hill

2271

Rickard

Borr

 

4209

Robert

Nilsson

 

4233

Robert

Olsson

 

4127

Roger

Christensen

Anticimex

4146

Roger

Svensson

Hässleholms OK

4105

Rolf

Rosin

 

4110

Royne

Bengtsson

 

4338

Sanny

Malmberg

FLEXFORCE

4394

Simon

Goldschmidt

 

2633

Simon

Skoglund

LK Gränslöst

4172

staffan

zaar

 

4101

Stefan

Ragnvid

 

4296

Stefan

Westling

preem Up the hill!

4342

Sven

Winter

 

4132

Thomas

Brørs

 

4153

Thomas

Fredriksson

 

4329

Thomas

Hultstrand

 

4211

Thomas

Mårtensson

 

4327

Thomas

Nilsson

IronWalkers

4179

Thomas

Novin

Team Skånefitness

4135

Thomas

Wallin

Klubb Sisu

4260

Thomas Møller

Laursen

 

4239

Tobias

Centrén

 

4383

Tobias

Finnilä

Lpo Fbg

4287

Tobias

Jeppsson

 

4306

Tobias

Samuelsson

SL röj och kött

4378

Tobias

Söderberg

 

4126

Tom

Påhlsson

 

4257

Tomas

Hallin

 

4322

Tomas

Norberg

 

4167

Tomas

Sturesson

 

4349

Toni

Galant

Team Vilda

4350

Tony

Rideg

TEELEM

4030

Torbjörn

Lindau

 

4102

Totte

Nilsson

 

4116

ulf

nilsson

 

4273

ULF

SVENSSON

 

4377

Zakarias

Wibergh

 

 


Accept Site use cookies