Startlista Dubbeldöden Herr

Kullamannen 4 november

Startgrupp 1 – Start 11:30

Startnummer

Förnamn

Efternamn

Klubb

Starttid

1015

Alexander

Westlund

Easy Telefoni

11:30

1016

André

Holmström

Easy Telefoni

11:30

1009

Andreas

Göthager

Lerberget

11:30

1014

Burhan

Kesapli

Easy Telefoni

11:30

1023

Christer

Andemark

The Nordic Trail

11:30

1020

Dan

Svensson

Runners Club

11:30

1017

Filip

Flink

Easy Telefoni

11:30

1018

Fredrik

Bäckman

Easy Telefoni

11:30

1011

Fredrik

Carlstedt

 

11:30

1012

Fredrik

Karlsson

Advokatfirman Lindahl

11:30

1005

Fredrik

Minding

 

11:30

1129

Fredrik

Petersén

Sankt Olof IF

11:30

1021

Henrik

Miltén

Naprapatkliniken Väst AB

11:30

1010

Jimmy

Olofsson

 

11:30

1022

Jimy

Rönn

Naprapatkliniken Väst AB

11:30

1008

Johan

Ingelsberg

Ostbutiken Larrupin AB

11:30

1007

Jonas

Larsson

 

11:30

1019

Karl-Johan

Hagman

 

11:30

1024

Lars

Björk

 

11:30

1013

Magnus

Allansson

 

11:30

35

Mats

Niklasson

Lonesome Runners

11:30

1003

Mattias

Karlsson

 

11:30

32

Mihai

Zlavog

Transylvania

11:30

1001

Mikael

Blomqvist

Skäggets Vänner

11:30

1163

Rasmus

Persson

Team BillingenXtrail

11:30

1004

Rickard

Lindholm

Team Sea Unicorns

11:30

1006

Tony

Ivarsson

Kristianstads triathlonklubb

11:30

1162

Victor

Stenqvist

Team BillingenXtrail

11:30


Övriga Fri Starttid 11:35-11:45 (50 löpare var 5 minut)

 

Startnummer

Förnamn

Efternamn

Klubb

2635

Adam

Brandstrup

 

1143

Albin

Hallberg

 

1150

Alexander

Edde

GT Stiglöpare

1034

Anders

Ludvigsson

Rendero Media & Animation AB

1087

Anders

Ström

Heleneholm Triteam

1045

Andreas

Löfgren

 

1048

Andrei

Tale

Transylvania

1099

Axel michael

Rantzau Rasmussen

Running Wild

1110

Bengt-Olov

Flagmeier

Orango AB

1026

Björn

Andersson

Karlskrona SOK

1153

Björn

Serving

 

1095

Björn

Wiking

Malmö Gerillalöpare

1121

Calle

Westrup

 

1092

Christian

Edgren

Solvikingarna

1135

christofer

johansson

 

1084

Claus

Klitholm

Trail & Pandelygtesjov

1103

Dan

Winnberg

IK Trenne Ullared

1127

Daniel

Bygdemark

Crossfit Sydkusten

1050

Daniel

Ganestam

 

1112

Daniel

Möller

 

1119

Daniel

Persson

Accenture IF

1082

david

cutic

 

1157

Emil

Bertram

 

1154

Emil

johansson

 

1155

Emil

johansson

 

1122

Emil

Söderstrand

 

1037

Erik

af Wetterstedt

 

1047

Fredrik

Andersson

Lidköpings VSK

1123

Fredrik

Nihlén

 

1151

Fredrik

Olausson

GT Stiglöpare

1137

Gabriel

von Knorring

 

1094

Gustav

Träff

Dörrstopp

1077

Hampus

Brynolf

Intellecta Corporate

1142

Hannes

Persson

 

1063

Henrik

Andersson

 

1030

Henrik

Lindgren

Gambro IF

1164

Henrik

Weman

 

1105

Jakob

Steffensen

 

1028

Janne

Aronsson

Aktiv Öresjö

1124

Jan-olof

Svensson

Essity Falkenberg

1114

Jens

Boye

HeNurses

1091

Jens Bjørn

Jensen

Broken toe

1086

Jeppe Sikker

Jensen

Trail & Pandelygtesjov

1098

Jes

Haslund

 

1062

Jesper

Davidsson

 

1140

Jesper

Johansson

4FViK

1130

Jesper

Lund

 

1089

Jesper

Matthesen

 

1074

Jimmi

Svahn

Torestorp IF

1101

Jimmy

Andersson

Österlia XCR

1116

Jimmy

Carlsson

 

1056

Joakim

Engström

Kongahälla AIK

1100

Joakim

Karlström

 

1109

Joakim

Westerberg

Coach K Runners

1158

Johan

Carlsson

 

1057

Johan

Elvermåhr

Axa SC

1054

Johan

Liljenberg

 

1161

Johan

Lundqvist

 

1159

Johan

Ström

 

1040

Johannes

Jönler Kanschat

 

1126

John

Kirwan

 

1118

Jonas

A Hemert

Räddningstjänsten Höganäs

1052

Jonas

Edenholm

 

1060

Jonas

Elmer

 Actionotrend Extreme

1138

Jonas

Larsson

 

1072

Jonas

Persson

Actionotrend Extreme

1146

Jørn

Borup

Danish Team Tailwind

1125

Karl Oskar

Söderstjerna

 

1031

Kasper

Larsen

Fjordløberne

1108

Kenneth

Bundgaard

Blue Epsilon Mätteknik AB

1032

Kim

Mouritsen

 

1071

Kristoffer

Oebius

TCG Nordic

2539

Kristoffer

Qvist

 

1152

Lars

Holmgård

Kils OK

1128

Lars

Olvén

 

1102

Lasse

Søegaard

N/A

1046

Magnus

Henriksson

 

1051

Magnus

Nyberg

Kalmar RC Triathlon

1113

Måns

Pihlquist

 

1096

Mark

Wales

 

1053

Markus

Kylberg

 

1132

Markus

Spångberg

Roslagsbro IF

1044

Markus

Lintala

 

1066

Martin

Asztely

 

1073

Martin

Bjufors

 

1081

Martin

Edström

Best Solutions Syd AB

1148

Martin

Larsson

WTRS

1093

Martin

Nilsson

Dörrstopp

1078

Martin

Olsson

 

1038

Martin

Sjöberg

PAN Kristianstad

1131

Mathias

Cibej

Puppy Triathlete Society

1106

Mattias

Evaldsson

 

1049

Mattias

Seaberg

 

1076

Michael

Karlsson

Team Tratten

1085

Mikael

Sondell

Ingarö

1055

Miroslav

Dobsicek

 

1059

Niclas

Clemmensen

AstraZeneca IF

1067

Niklas

Arndorff

 

1136

Niklas

Törnqvist

 

1111

Ola

Knutsson

 

1156

Ola

Olsson

 

1120

ole konge

jensen

 

1058

Olof

Axelsson

 

1160

Oscar 

Wackling

 

1080

Oskar

Jonsson

Inlöparna Höga Kusten

1147

Palle

Madsen

Danish Team Tailwind

1070

Per

Ivansson

 

1083

Per

Jarvi

Pumpan IF

1139

Peter

Abrahamsson

 

1068

Peter

Brandett

Malmö Löparförening

1079

Petter

Hector

Vadmöllan ironic

1041

Philip

Holm

Tejn IF - Bornholm

1027

Philip

Mørch

Blovstrød Løverne

1090

Rasmus

Braad

 

1134

Rickard

Mattsson Haack

 

1043

Robert

Hjelm

Hultsfreds LK

1115

Robin

Liljedahl

HeNurses

1064

Roland

Eriksson

IF Start

1141

Rune

Johansen

Photographer Rune Johansen

1075

Sebastian

Andersson

Torestorp IF

1036

Sebastian

Merlöv

Absalon

1097

Sebastian

Olsson

 

1035

Stefan

Bohlin

Hagen BK

1029

Svante

Stommendal

Aktiv Öresjö

1104

Thomas

Selander

 

1033

Tobias

Johansson

Torestorps IF

1061

Tom

Johnson

 

1088

Tomas

Bylander

 

1065

Tomas

Elm

If Start

1145

Tomas

Skals

Danish Team Tailwind

1042

Tommy Sommer

Andersen

 

1149

Tony

Edmundsson

Maxprestation Sportsclub

1069

Torgny

Steen

Torgny Steen - Move.Live.Love.

1117

Ulf

Eriksson

Lonesome Runners

1144

Victor

Ingemansson

 

1039

William

Sjöberg

 

 

 


Accept Site use cookies