RESULTAT LADONIA 2017 

Ladda ner resultat som PDF >

LMM (54) Borttagna sträckor: 71-75
1 Erik Johansson OK Tranan 7:48:11,00
2 Mikael Kristensson Brandkårens IF Kristianstad 7:58:09,00
3 Jonas Andersson MBT Running 8:37:52,00
4 Emma Lindén FK Friskus-Varberg 10:16:11,00
5 Niklas Bratt Orion Stars FC 11:34:03,00
6 Heidi Persson Andrarums IF 11:51:26,00
7 Daniel Thorell 11:59:23,00
8 Martin Carlsson Tetra Pak IF 12:21:48,00
9 Peter Dufwa / Erik Nilsson Team edge 12:22:35,00
10 John Nordfjäll Nordfjäll Equestrian AB 12:41:12,00
11 Fredrik Svensson / Alf Fridén a 12:54:07,00
12 Kristoffer Håkansson Los degos congregados 13:09:55,00
13 Stefan Qelthin 13:11:03,00
14 Mathias Persson Mr 13:11:14,00
15 Johan Millinger Amöbapojkarnas IS 13:21:08,00
16 Oskar Nyberg 13:21:26,00
17 Pelle Mattsson / Magnus Mattsson IS Göta 13:26:06,00
18 Marcus Lindblom / Johan Malmenbratt d 13:29:27,00
19 Philip Hammarsten / Per Widemar c 13:32:14,00
20 Pontus Larsson OK Skogsfalken 14:30:12,00
21 Robert Sandberg / Anna-Sofia Sjölin Team Transylvanien 14:33:42,00
22 Martin Lundblad 14:48:47,00
23 Ilich Vera Westeros Trail Running Society 14:54:30,00
24 Johan Hellman Westeros Trail Running Society 14:55:25,00
25 Erik Källberg Westeros Trail Running Society 14:55:31,00
26 Martin Söderberg Team tariffa 15:11:05,00
27 Markus Wilkens / Carl Ardbo Team tariffa 15:11:24,00
28 Paul Johansson Team Johansson 15:52:21,00
29 Daniel Cronblad 15:52:26,00
30 Tommy Andersson / Oskar Binder b 15:55:21,00
31 Klas Persson / Adam Boström Kamratföreningen Flygbasjägare 16:20:47,00
32 Dennis Albrecht Räddningstjänsten Höör 18:08:06,00
33 Ludvig Landgren 18:08:48,00
34 Cornelia Eriksson 18:12:36,00
35 Sebastian Merlöv 18:37:14,00
36 Samuel Larsson Den flygande kackerlackan 18:37:31,00
37 Mattias Larsson Den flygande kackerlacka som å 18:37:43,00
38 Stefan Bergsten Viridis Health 18:43:48,00
39 Mattias Bergman 18:43:59,00
 
Peter Blomqvist runningmanGBG Felst.
Aron Garberg / Rodde Vera Westeros Trail Running Society ej fullf.
Fredrik Nihlén ej fullf.
My Velin ej fullf.
Mårten Ahlm Andrarums IF ej fullf.
Martin Adler ej fullf.
Thomas Ahlqvist ej fullf.
Michael Winberg ej fullf.
Christofer Harlegård Räddningstjänsten Höör ej fullf.
Anders Persson IT-Gymnasiet Helsingborg ej fullf.
Isak Malmgren Räddningstjänsten Höör ej fullf.
Annika Elwin ej fullf.
Fredrik Smedberg OK Skogsfalken ej fullf.
Henrik Rye Klubb sisu ej fullf.
Mattias Ekerholm ej fullf.

Accept Site use cookies